Chebští kriminalisté pátrají po celostátně hledané sedmnáctileté dívce ze Sokolova, která odešla na začátku týdne z dětského domova a už se nevrátila. Její mobilní telefon je nedostupný. Informace o dívce mohou lidé volat na linku 158.
Hledaná Viktorie Šiváková je zhruba 165 centimetrů vysoká, má silnější postavu, hnědé oči a dlouhé hnědé vlasy s melírem. Na vnitřní straně předloktí má tetování s motivem motýla.
„Sedmnáctiletá dívka odešla v pondělí 13. srpna letošního roku v ranních hodinách z Dětského domova v Chebu do školského zařízení. Následně se měla vrátit do Dětského domova v Chebu, jehož je svěřenkyní, ovšem do současné doby se bez udání důvodu nevrátila. Naposledy byla spatřena v pondělí kolem 14. hodiny právě ve školském zařízení. Dívka má u sebe mobilní telefon, který je ale nedostupný,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.
Na sobě měla mít dívka červené tepláky, černou mikinu s bílým obrázkem Mickey Mouse, malou kabelku na řetízku a světlé boty Nike.
„V případě jakýchkoliv informací k této hledané osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ uzavřel Kopřiva.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám
To je tak složité projít místní státem chráněné etnikum,jehož členové bezpochyb dívku ukrývají?