neděle 20. září 2020 Oleg

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Peníze kradla systematicky a to i v době vyhlášení nouzového stavu

Čtyřiatřicetiletá žena pracovala jako vedoucí prodejny v Chebu, kde neodvedla tržbu do banky a peníze si nechala pro svou potřebu. Následně začala krátit odvody z tržeb. Vše začalo na jaře, kdy byl v České republice vyhlášen nouzový stav.

Dvaatřicetiletý zloděj asi nebyl dobrým cyklistou

Dvaatřicetiletý muž z Jáchymova ukradl před obchodním domem v Karlových Varech jízdní kolo, ale daleko neujel. Přivolaní policisté ho totiž za pár minut chytili a vcelku drahé kolo vrátili majiteli.

Špičkové nanomasky plzeňské firmy WPA mohou zachraňovat životy lidí po celém světě

I když plzeňská firma Workpress Aviation (WPA) získala všechny potřebné certifikáty a povolení k prodeji své unikátní nanomasky, a to nejen v Česku, ale i v zemích EU, stát se k ní postavil zády. S maskou se totiž nemůže zúčastnit výběrových řízení...

Někteří zlodějíčci si nedají pokoje, dokud neusednou za mříže

Hned dva případy opakovaných krádeží řešili kriminalisté v Karlovarském kraji. V obou případech se jednalo o známé pachatele, kterým nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Kvůli nemoci Covid-19 zavřeli v Ostrově školu, v Chebu přeložili koncert Lucie

Karlovarský magistrát vyzval obyvatele města, aby na úřad chodili jen v nejnutnějších případech. V Horním Slavově ale například pokračují přípravy víkendových slavností a pořadatelé věří, že se akce podaří.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.