pátek 15. ledna 2021 Alice

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Zloděj na ulici okradl nic netušící seniorku a ještě si s ní popovídal

Devětašedesátiletá žena procházela podchodem u vlakového nádraží v Sokolově, na rameni se jí přitom pohupovala kabelka. Tu ale seniorka zapomněla zavřít a nechtěně tak na sebe upoutala pozornost zloděje. Ten se s ní navíc ještě prohodil pár slov, až...

Strážníci městské policie pomáhají startovat promrzlá auta

Nejen dohled nad pořádkem ve městě, ale také pomoc. To je již řadu let heslo vedení Městské policie v Sokolově. Ta mimo jiné provozuje službu Senior expres a zejména v zimních měsících vyjíždí pomáhat i nešťastným řidičům.

Karlovarský kraj zařadil strážníky městské policie mezi prioritní skupinu očkovaných

Armáda, hasiči a státní policie patří mezi přednostní skupiny ve strategii očkování ministerstva zdravotnictví. Strážníci městské policie do této skupiny ale nepatří a bylo na ně tak trochu zapomenuto.

Sedmdesátiletý řidič autobusu poškodil 11 zaparkovaných aut

Kuriózní nehoda se odehrála v nočních hodinách v Chebu. Řidič autobusu zřejmě jel rychleji, než stav vozovky dovoloval. Vůz přestal ovládat a postupně narazil do řady zaparkovaných automobilů, tím způsobil škody přes jeden milion korun.

Vila významného mecenáše je na prodej, v minulosti zde sídlila i Veřejná bezpečnost

Vila ašského továrníka Gustava Geipiela je na prodej. Naposledy sloužila kulturní památka jako sídlo policie, nyní je v nabídce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM). Honosná stavba z roku 1888 neprošla žádnou necitlivou úpravou,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.