neděle 20. září 2020 Oleg

Krimi

Peníze kradla systematicky a to i v době vyhlášení nouzového stavu

Čtyřiatřicetiletá žena pracovala jako vedoucí prodejny v Chebu, kde neodvedla tržbu do banky a peníze si nechala pro svou potřebu. Následně začala krátit odvody z tržeb. Vše začalo na jaře, kdy byl v České republice vyhlášen nouzový stav.

Babičce sebral bankovní karty a vybral z nich 170 tisíc korun

Jednatřicetiletý muž z Jáchymova navštívil příbuznou jednaosmdesátiletou ženu v jejím bytě v Ostrově. Prohledal ji byt, našel kreditní a úvěrovou kartu, ze kterých začal vybírat peníze. Nyní může jít až na pět let do vězení.

Dvaatřicetiletý zloděj asi nebyl dobrým cyklistou

Dvaatřicetiletý muž z Jáchymova ukradl před obchodním domem v Karlových Varech jízdní kolo, ale daleko neujel. Přivolaní policisté ho totiž za pár minut chytili a vcelku drahé kolo vrátili majiteli.

Gamblerka reklamovala prohrané peníze v bance, tam jí málem uvěřili

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetileté ženy z Nejdku, kterou obvinili ze spáchání přečinu podvodu. Za způsobenou škodu ve výši 160 tisíc korun ji hrozí až pět let vězení.

Někteří zlodějíčci si nedají pokoje, dokud neusednou za mříže

Hned dva případy opakovaných krádeží řešili kriminalisté v Karlovarském kraji. V obou případech se jednalo o známé pachatele, kterým nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Vloupal se do bytu své přítelkyně, vyhrožoval jí a vynutil si peníze

Sedmatřicetiletý muž chtěl po své bývalé přítelkyni zpět alimenty, které ji zaslal na bankovní účet. Když mu je odmítla vydat, začal jí vyhrožovat, že zdemoluje zařízení bytu.

Podvodník prodal auto, které nebylo jeho, může jít až na pět let do vězení

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže z Ostrova, kterého obvinili ze spáchání přečinu zpronevěry. Způsobená škoda dosahuje výše 150 tisíc korun.

Od kamarádky vylákala tři čtvrtě milionu, nevrátila ani korunu

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetileté cizinky, kterou obvinili ze spáchání zločinu podvodu. Toho se dopustila na své kamarádce, kterou požádala o pomoc ve finanční tísni a zneužila její důvěry.

Sokolovští kriminalisté zadrželi „šmejda“, který prodával zázračné mastičky

Jednašedesátiletý muž obelhal nemocného sedmdesátiletého seniora, od kterého vylákal 43 tisíc korun. Slíbil mu zajištění mastiček, které mu zlepší zdravotní stav a zlepší chůzi, ke které už nebude potřebovat berle.

Zboží objednané po internetu nikdy nedodali, vylákali čtvrt milionu korun

Dvojice podvodníků nabízela na internetu výhodně různé zboží, které ale svým zákazníkům nikdy nedodala. Za způsobenou škodu jim nyní hrozí až pět let vězení.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.