neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Krimi

V Toužimi evakuovala policie 40 lidí kvůli nevybuchlé letecké pumě

Včera odpoledne byl na policii ohlášen nález nevybuchlé letecké pumy. Ta byla nalezena při výkopových pracích v Toužimi. Policisté a hasiči evakuovali 12 domů v blízkém okolí. Celkem šlo o 40 lidí.

Krádež v nouzovém stavu se může rovnat až osmi letům natvrdo, zlodějíčci to ale neřeší

Vyhlášený nouzový stav výrazně přitvrzuje kvalifikaci trestných činů, které se v tomto období stanou. Pokud se například pachatel dopustí vloupání do obchodu s potravinami za normálního stavu, může jít do vězení až na dva roky. Pokud se ale...

Pěstírnu marihuany měl téměř padesátiletý muž ve svém rodinném domě na Sokolovsku

Další nelegální pěstírnu marihuany vypátrali policisté na Sokolovsku. V jednom rodinném domě našli značné množství rostlin. Pěstiteli, u kterého policie navíc našla i nejméně čtyři kilogramy usušené drogy, hrozí dva až deset let vězení.

Mladý lupič byl policisty rychle dopaden a dnes už sedí ve vazební věznici

Mladý muž zaútočil v Aši na ulici na neznámého muže a snažil se mu ukrást peněženku. To se mu nepovedlo, tak zcizil mobil a snažil se utéct. Rychlý zásah policistů i okradeného mu ale nedovolil se z lupu dlouho radovat.

Za vyloupení obchodu ve vyhlášeném nouzovém stavu republiky hrozí muži až osm let vězení

Sedmadvacetiletý muž hodil do výlohy obchodu v Sokolově kámen a poté se snažil odcizit mobilní telefon, tablet, notebook a nakonec si chtěl odnést i pokladnu. Utéct policistům už ale nestihl. Nakonec putoval do vazební cely.

Skladem v tuzemsku nebo v Číně? Inspekce varuje před nákupy roušek na internetu

Česká obchodní inspekce varuje před nákupy roušek a respirátorů na pochybných internetových obchodech. Typickým příkladem jsou stránky, které vypadají jako spolehlivý e-shop a nabízejí roušky za extrémně vysoké ceny. Zvýšené ceny jen odráží...

Vrah z Chebu je ve vazbě

středa, 11. března 2020, 10:44Krimi

Vrah z Chebu je ve vazbě

Chebský soud poslal muže, který v neděli zavraždil na chebském sídlišti Spáleniště svoji družku, do vazby. Pachateli hrozí až 18 let vězení.

Karlovarští policisté mají dalšího internetového podvodníka

Pětatřicetiletý muž obelhal pět lidí a získal od nich 30 tisíc korun. Policisté varují před velmi výhodnými nabídkami na internetu a radí neposílat peníze předem. Případů na Karlovarsku v poslední době přibývá.

Nemohl se dostat do hotelu tak rozbil okna kamenem

úterý, 10. března 2020, 13:56Krimi

Nemohl se dostat do hotelu tak rozbil okna kamenem

Muž z Prahy se vracel do hotelu v Karlových Varech v podnapilém stavu. Když se nemohl do zařízení dostat, vzal kámen a rozbil dvě okna. Majiteli hotelu tak způsobil škodu zhruba osm tisíc korun.

Muž v Chebu včera zavraždil svoji třiadvacetiletou přítelkyni

Podezřelého muže zadrželi kriminalisté přímo v bytě, kde se trestný čin stal. Pokud se mu prokáže vina, může jít až na osmnáct let do vězení. Jedná se o první letošní vraždu v Karlovarském kraji.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.