neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Zdraví

Nakažených lidí v našem kraji stále přibývá, aktuálně jich je 138, vyléčil se další člověk

Celkem třináct vyléčených a tři úmrtí. To je aktuální statistika karlovarských hygieniků. Ti evidují zvýšený počet provedených testů, kterých bylo k dnešnímu večeru provedeno 1415. V karanténě momentálně pobývá 43 osob.

Hygienici v kraji evidují 124 pozitivních testů na koronavir, počet lidí v karanténě stoupá

Celkem bylo během jednoho dne otestováno dvě stě osob. Nakažených dnes přibylo jedenáct, celkově vyléčených je o dva více, tedy dvanáct. Do karantény umístili hygienici třicet osob. Počet úmrtí se dnes nezvýšil a stále platí, že v Karlovarském...

Počet nakažených v Karlovarském kraji dnes stoupl o devět případů, další člověk zemřel

V Karlovarském kraji jsou již tři úmrtí v souvislosti s koronavirem. Dnes zemřel dvaasedmdesátiletý muž, který měl i jiné zdravotní obtíže. Celkem se z nemoci vyléčilo deset osob. Testováno bylo 1068 lidí.

V Lokti se dezinfikují vchody panelových domů i obchody

V Lokti na Sokolovsku pracovníci technických služeb pravidelně dezinfikují veřejné prostory kvůli koronaviru. K postřiku využívají motorový postřikovač. Čistí autobusové zastávky, náměstí, ale i vchody panelových domů. Informoval o tom ředitel...

Počet nakažených v kraji poprvé klesl, stále se drží pod stovkou

Hygienici zveřejnili aktuální čísla k dnešnímu podvečeru. Pozitivní zprávou je šest vyléčených pacientů. Počet testovaných osob přesáhl tisícovku. Dnes se poprvé testovalo také v chebské nemocnici.

Lázeňská města musela uzavřít prameny, pitné kúry se ruší

Podle nařízení Českého inspektorátu lázní a zřídel musela být během dnešního dne uzavřena všechna veřejná pítka. Pokyn, který byl vydán, ihned uposlechly například Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Omezení platí do odvolání.

Koronavir má v Karlovarském kraji druhou oběť, chystají se opatření v domovech pro seniory

Počet nakažených v kraji stoupl na 99 případů. Nejvíce nakažených je na Chebsku, kde dnes došlo i k druhému úmrtí. Testováno dnes bylo osm desítek pacientů. Zítra se otevře nové testovací místo v Chebu.

Ministerstvo zdravotnictví udává počet nakažených v kraji 99, krajští hygienici 88

Stále platí, že v Karlovarském kraji na koronavir zemřel jeden člověk a jeden se vyléčil. Testováno bylo v kraji 817 osob. Od středy bude otevřeno nové testovací místo v Chebu, které pacienti najdou přímo v areálu nemocnice.

V Chebu se začne testovat ve středu

pondělí, 30. března 2020, 13:06Zdraví

V Chebu se začne testovat ve středu

Vedení kraje požaduje masivnější testování po celém území. I proto se hejtman Petr Kubis dohodl s lékaři, hygieniky, praktickými lékaři a zástupci nemocnic, že bude otevřeno další odběrné místo. To bude k dispozici v nemocnici v Chebu, kam budou...

V kraji zemřel první nakažený člověk, jeden pacient se vyléčil, nemocných je 94

Testováno bylo 799 osob. Nejhorší situace je na Chebsku, kde se navíc v nemocnici prokázalo onemocnění CODVID-19 u pěti zaměstnanců. V nemocnici se starali před časem o pacienty, u kterých se později nákaza potvrdila. Hejtman vyzývá ke zvýšení...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.