neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Vzdělání

Markétina dopravní výchova je online, naučí i zabaví zároveň

Tým silniční bezpečnosti přichází s webovou aplikací, díky níž si žáci základních škol mohou z pohodlí domova procvičovat znalosti z dopravní výchovy. Na výběr mají z osmi okruhů, které dohromady zahrnují více než 900 testových otázek.

Sokolovští školáci se mohou těšit na nové víceúčelové hřiště

Necelé dva miliony korun bude stát nové hřiště, které bude postaveno u Základní školy Rokycanova v Sokolově. Děti se dočkají moderních herních prvků, trampolín i dřevěného přístřešku pro nepřízeň počasí.

Školy v Karlovarském kraji připravují pro své žáky náhradní výuku

Školy v Karlovarském kraji chystají pro své žáky úkoly v rámci náhradní domácí výuky. Cvičení a úkoly zadávají učitelé elektronicky, následně je známkují. Učitelé, kteří teď nejčastěji pracují z domova, komunikují s žáky a jejich rodiči e-mailem...

Střední školy v Karlovarském kraji zajišťují výuku elektronicky

V období zrušení výuky kvůli opatřením zavedeným proti šíření koronaviru bude většina středních škol v Karlovarském kraji zadávat dětem úkoly a cvičení elektronicky. Řekli to dnes ředitelé škol.

Nová knihovna v Sokolově se otevře začátkem školního roku

V Sokolově dokončují stavební práce na nové knihovně na Starém náměstí. Dva čtyřposchoďové objekty jsou již propojené, připravena je i šachta na výtah, který zajistí bezbariérový přístup. Součástí nové knihovny bude například i přednáškový sál...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.