neděle 20. září 2020 Oleg

Chebsko

Zateplení poslední chebské školy vyjde na padesát milionů korun

Složitá a rozlehlá moderní budova z osmdesátých a devadesátých let je v současné době hodně energeticky náročná. Proto si vedení Chebu od zateplení a výměny oken slibuje velké, zejména tepelné úspory.

Hasiči v Chebu budou mít nové garáže za 56,3 milionu korun

V Chebu stavbaři budují nové provozní garáže pro Hasičských záchranný sbor. Investice za 56,3 milionu Kč začala v závěru března a skončit má v září 2021. Nové garáže mají už hotový skelet a střešní plášť, informoval dnes Jan Kutač, ředitel...

Chebský atletický stadion bude už brzy splňovat nejpřísnější mezinárodní normy

Vedení města slíbilo investovat do rozšíření a vylepšení atletického areálu patnáct milionů korun. Cílem je splnění regulí mezinárodní atletické federace.

Cheb hledá developera, který investuje stovky milionů korun

Město zveřejnilo inzerát nabízející pozemky po bývalých vojenských kasárnách. Jedná se o vyklizené pozemky po demolici a k nim přiléhající území na jižních a jihovýchodních svazích Špitálského vrchu.

Cheb se zaměřil na kontroly přehrad, přibývá nepořádku i pytláků

Cheb se letos zaměřil na prohřešky rybářů na přehradách Jesenice a Skalka. Kromě udílení pokut město zvažuje i obnovení vyhlášky o zákazu táboření na březích přehrad. Chce tak omezit nepořádek i pytlačení, řekl místostarosta Chebu Jiří Černý (VPM).

Už o víkendu zaburácí nad Chebem motory letadel, přiletí i opravdové unikáty

Jediný letošní letecký den se koná o tomto víkendu v Chebu, zatímco jinde organizátoři akce raději zrušili, tady se rozhodli vydržet. Na své si tak přijdou fandové letecké techniky i historických letounů. Těšit se mohou například na akrobacii s...

Volání seniorky o pomoc naštěstí zaslechli sousedé

Strážníci chebské městské policie vyjížděli na pomoc starší ženě, která upadla ve svém bytě a nemohla se zvednout. Žena byla ale naštěstí při vědomí a komunikovala. I proto se jí vcelku rychle podařilo zajistit pomoc a převoz do nemocnice.

Psi odebraní z otřesných podmínek se vrátí zpět majiteli

Tyson a Bozo, dva psi plemene kangal, které se spolu s dalšími sedmi podařilo zachránit z otřesných podmínek ve Slapanech na Chebsku, se vrací zpět ke svému majiteli. Ostatních sedm zvířat může dát útulek k adopci. Jedná se o štěně a fenky, které...

V Mariánských Lázních letos smějí na kolonádu i pejsci

Novinku pro majitele psů zavedli v Mariánských Lázních. Nově se tam mohou po kolonádě promenádovat pejskaři se svými čtyřnohými mazlíčky. Rozhodnutí vyvolává pozitivní i negativní ohlasy. Lidé také poukazjí na nedoržování zákazu kouření.

V Chebu budou o víkendu míchat směs dobrého jídla, vína a muziky

Druhý ročník gastrofestivalu Wine & Fresh Food Festival nabídne nespočet dobrot jak pro dospělé tak i děti. K tanci i poslechu zahraje třeba kapela Wohnout nebo Janek Ledecký. Těšit se můžete i na dobré víno a to nejen z českých vinic.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.