středa 25. listopadu 2020 Kateřina

Míčové sporty

Výjimku pro Ligu mistrů volejbalisté Karlovarska potřebovat nebudou

Vedení prestižní evropské soutěže změnilo hrací formát a svěřenci trenéra Jiřího Nováka se na domácí palubovce vůbec nepředstaví. Svá utkání odehrají formou turnajů v Trentu a Friedrichshafenu.

Volejbalisté Karlovarska jezdí trénovat do Německa a neví, co bude dál

Přerušená sezona po neúplném čtvrtém kole trápí nejen hráče, ale realizační tým VK Karlovarsko. Nad teprve začínající sezonou se vznáší mnoho otazníků, které se týkají nejen české extraligy, ale také Ligy mistrů.

Liga mistrů se bude hrát v míčové hale KV Arény, VK Karlovarsko dostalo výjimku

Karlovarský extraligový tým se nebude muset na zápasy nejprestižnější evropské soutěže přesouvat do hokejové haly. Důvodem přesunů byla požadovaná divácká kapacita v minimálním počtu 3000 lidí, kterou domácí míčová hala VK Karlovarska nesplňuje.

Před 10 lety získaly české basketbalistky na domácím MS stříbro

Velkého úspěchu dosáhly české basketbalistky před 10 lety při spanilé jízdě domácím světovým šampionátem. České hráčky tehdy postoupily až do finále v Karlových Varech, kde 3. října 2010 prohrály s favoritkami turnaje, týmem Spojených států 69:89...

Nový extraligový ročník zahajují volejbalisté Karlovarska doma proti Příbrami

Ambiciózní celek trenéra Jiřího Nováka chce hrát ofenzivní volejbal a hráči věří, že je co nejméně zasáhnou problémy kolem nemoci Covid-19. Kapitán týmu Lukáš Ticháček zároveň věří, že se extraiga nebude muset hrát před prázdnými tribunami.

Volejbalisté Karlovarska vyhráli Velkou cenu porcelánu

Tradiční turnaj byl pro karlovarský extraligový tým skvělou přípravou na nadcházející soutěžní ročník. A protože se v něm mužstvu ze západu Čech povedla i obhajoba vítězství, mohou být hráči i realizační tým spokojeni.

Tým VK Karlovarsko povede jako kapitán nahrávač Lukáš Ticháček

Volejbalisté karlovarského extraligového celku pokračují v přípravě na nadcházející sezonu. Tým je kompletní a hráči nyní nabírají sílu v posilovně a absolvují i atletické tréninky.

Satoranský je pošesté Basketbalistou roku a vyrovnal Welsche

Nejlepším českým basketbalistou sezony se potřetí za sebou a celkově pošesté v kariéře stal Tomáš Satoranský. Osmadvacetiletý rozehrávač Chicaga tak vyrovnal v počtu triumfů rekordmana Jiřího Welsche. Mezi ženami zvítězila také potřetí za sebou a...

Tomáš Satoranský řádí se spoluhráči na palubovce v Mariánských Lázních

Česká basketbalová reprezentace se aktuálně sešla v Mariánských Lázních na soustředění. Včera se konal otevřený trénink, který navštívilo zhruba sto příznivců basketbalu.

Volejbalisty Karlovarska posílí univerzál ze Švédska

Vedení Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko odhalilo poslední letní posilu. Z turecké ligy zamířil na západ Čech švédský univerzál Fredric Gustavsson. Ten za posledních pět sezon působil v šesti zemích včetně Japonska.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.