čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Krimi

Hromadná dopravní nehoda pěti vozidel na Karlovarsku si vyžádala sedm zranění

K dopravní nehodě pěti osobních vozidel došlo dnes odpoledne na silnici I/6 u golfového hřiště nedaleko Karlových Varů. Silnice byla téměř tři hodiny uzavřená.

Zaměstnanec herny zpronevěřil téměř tři miliony korun

Sedmatřicetiletý muž si postupně přisvojoval finanční prostředky, které navíc postupně prohrával ve výherních automatech. Na to, aby prohrál téměř tři miliony mu stačilo tři a půl měsíce.

Policisté děkují za pomoc při pátrání po muži, který sahal dívce pod sukni

Na základě zveřejněného pátrání obdrželi policisté důležité poznatky, které pomohly k dopadení zvrhlíka, který obtěžoval mladou ženu na stezce z Horního vlakového nádraží směrem na Ostrovský most.

VIDEO: Vražda na Karlovarsku, viníkem je teprve devatenáctiletý mladík

Karlovarští kriminalisté objasnili vraždu seniora, toho koncem letošního srpna napadl devatenáctiletý mladík z Ostrova, který měl původně v úmyslu vykrást jeho rodinný dům. Jednašedesátiletého muže na místě napadl a pobodal. Těžce poraněný muž na...

Cizinec, který kopl policistu a dal mu pěstí, skončil v cele

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětatřicetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě. K incidentu došlo v jedné z chebských ulic, kde se cizinec choval hlučně.

Ukradl rybářské pruty, ale místo na ryby šel krást znovu

Zloděj řádil hlavně v Karlových Varech, kde mu policisté zatím prokázali pět případů vloupání. Celková škoda se pohybuje v desítkách tisíc korun a soud může zloděje poslat až na tři roky do vězení.

Kriminalisté pátrají po svědcích tragické nehody u Františkových Lázní

Při střetu s osobním automobilem zemřel třiasedmdesátiletý chodec. Policisté vědí, že v době nehody projíždělo v místě střetu několik vozidel. Jejich řidiče žádají o zavolání na linku 158.

Nerespektování zákazu řízení může stát dva roky života za mřížemi

Chebští policisté zastavili během několika hodin hned tři řidiče s platným zákazem řízení motorových vozidel. Všem hrozí trest odnětí svobody na dva roky.

Devětatřicetiletý muž neunesl rozchod a za pronásledování přítelkyně přišel odchod do vazby

Déle než rok vyhrožoval a omezoval svobodu svojí bývalé přítelkyně muž ze Sokolova. Několikrát ji odcizil telefon a kabelku a dokonce se několikrát vypravil do jejího bytu. Za toto jednání mu hrozí deset let za mřížemi.

Dealer drogu někdy rozdával, jindy zase prodával

Téměř tři roky sledovali policisté podivného dealera. Ten působil na Sokolovsku, kde distribuoval drogu pervitin. Za tuto nezákonnou činnost může jít až na pět let do vězení.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.