neděle 20. září 2020 Oleg

Vyhledávání

Nalezené články: "krimi"

Peníze kradla systematicky a to i v době vyhlášení nouzového stavu

Čtyřiatřicetiletá žena pracovala jako vedoucí prodejny v Chebu, kde neodvedla tržbu do banky a peníze si nechala pro svou potřebu. Následně začala krátit odvody z tržeb. Vše začalo na jaře, kdy byl v České republice vyhlášen nouzový stav.

Babičce sebral bankovní karty a vybral z nich 170 tisíc korun

Jednatřicetiletý muž z Jáchymova navštívil příbuznou jednaosmdesátiletou ženu v jejím bytě v Ostrově. Prohledal ji byt, našel kreditní a úvěrovou kartu, ze kterých začal vybírat peníze. Nyní může jít až na pět let do vězení.

Gamblerka reklamovala prohrané peníze v bance, tam jí málem uvěřili

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetileté ženy z Nejdku, kterou obvinili ze spáchání přečinu podvodu. Za způsobenou škodu ve výši 160 tisíc korun ji hrozí až pět let vězení.

Někteří zlodějíčci si nedají pokoje, dokud neusednou za mříže

Hned dva případy opakovaných krádeží řešili kriminalisté v Karlovarském kraji. V obou případech se jednalo o známé pachatele, kterým nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Vloupal se do bytu své přítelkyně, vyhrožoval jí a vynutil si peníze

Sedmatřicetiletý muž chtěl po své bývalé přítelkyni zpět alimenty, které ji zaslal na bankovní účet. Když mu je odmítla vydat, začal jí vyhrožovat, že zdemoluje zařízení bytu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krimi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krimi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.