neděle 20. září 2020 Oleg

Nejčtenější

Spekulanti stále váhají s prodejem garáží městu, radnice ale vzkazuje, že víc peněz nedá

Deset tisíc korun, to je výkupní cena za garáž na Jižním lomu, kterou již několik let platí město Sokolov lidem, kteří se jí dobrovolně vzdají. Garáže totiž leží v zátopovém území, jsou ve velmi špatném stavu a město je chce zbourat.

Vláda rozšířila okruh těch, kteří dostanou roušky a respirátor. Půjde o invalidy, zdravotně postižené do 18 let a učitele

Kromě seniorů nad šedesát let dostanou roušky a respirátor pro ochranu před koronavirem i lidé s plným invalidním důchodem a zdravotně postižení do 18 let. Respirátory poputují i k učitelům z nejvíce zasažených oblastí.

Peníze kradla systematicky a to i v době vyhlášení nouzového stavu

Čtyřiatřicetiletá žena pracovala jako vedoucí prodejny v Chebu, kde neodvedla tržbu do banky a peníze si nechala pro svou potřebu. Následně začala krátit odvody z tržeb. Vše začalo na jaře, kdy byl v České republice vyhlášen nouzový stav.

Kvůli nemoci Covid-19 zavřeli v Ostrově školu, v Chebu přeložili koncert Lucie

Karlovarský magistrát vyzval obyvatele města, aby na úřad chodili jen v nejnutnějších případech. V Horním Slavově ale například pokračují přípravy víkendových slavností a pořadatelé věří, že se akce podaří.

V Karlovarském kraji je 250 lidí nakažených nemocí Covid-19

Během uplynulého týdne se situace na západě Čech velmi výrazně zhoršila. Denní nárůsty nemocných jsou v desítkách případů a ve Františkových Lázních museli hygienici vyhlásit mimořádné opatření.

Dva miliony korun za vícepráce nechtělo vedení Sokolova zkousnout

Během stavby pobytového zařízení pro seniory došlo k navýšení ceny díla o zhruba dva miliony korun. To se velmi znelíbilo radním Sokolova, kteří si pozvali autora projektu, aby jim vše zdůvodnil. A některá pochybení byla opravdu zarážející.

Pozitivní testy na Covid-19 už měli žáci a učitelé na 22 školách v Karlovarském kraji

Bezpečnostní rada kraje vyzvala hygieniky, aby připravili soubor pravidel, která pak ve formě doporučení dostanou ředitelé všech škol. Půjde především o nošení ochrany dýchacích cest ve všech vnitřních prostorech škol a školských zařízení. Pro...

Gamblerka reklamovala prohrané peníze v bance, tam jí málem uvěřili

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetileté ženy z Nejdku, kterou obvinili ze spáchání přečinu podvodu. Za způsobenou škodu ve výši 160 tisíc korun ji hrozí až pět let vězení.

NE(OBYČEJNÍ): Chtěla být učitelkou, doktorkou i tanečnicí, nyní je trenérkou malých hokejistů karlovarské Energie

Usměvavá, dobře naladěná, empatická a plná energie. Taková je Blanka Jiskrová, žena, která již mnoho let učí děti v Karlových Varech prvním krůčkům na ledě. A protože ji děti doslova milují, přihlásily ji do soutěže Díky trenére, kde je aktuálně...

Zájem o slevovou Karlovy Vary Region Card předčil očekávání

Zájem o slevovou Karlovy Vary Region Card předčil očekávání. Karlovy Vary kvůli přilákání turistů zpět do města výrazně zlevnily kartu, která umožňuje zdarma jízdu v MHD V Karlových Varech a Mariánských Lázních a poskytuje vstup zdarma nebo s velkou...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.