sobota 4. července 2020 Prokop

Habartov a Pila se mohou chlubit nejlepšími webovými stránkami v kraji

Soutěž Zlatý erb, o nejhezčí internetové stránky a elektronické služby, vyhlašoval Karlovarský kraj letos již po dvaadvacáté. V minulých dnech byly vyhlášeny výsledky soutěže a vítězové se mohou těšit na postup do celostátního kola.

„Soutěž Zlatý erb je rozdělena do několika kategorií. Zvlášť mezi sebou soutěží města a zvlášť obce. Poslední kategorií jsou elektronické služby,“ vysvětluje mluvčí krajského úřadu Jana Pavlíková.

Diplomy a ceny předal zástupcům města a obcí hejtman Karlovarského kraje Petr Kubis a radní Josef Janů.

„Jsem velmi rád, že se krajské kolo soutěže včetně vyhlášení výsledků mohlo i přes koronavirovou krizi uskutečnit. V tomto náročném období se prokázalo, jak je důležité, aby města a obce měla fungující a uživatelsky přívětivé webové stránky. Ocenit musím i snahu všech o kvalitní elektronické služby a důraz na to, aby komunikace s občany touto formou byla co nejlepší,“ uvedl hejtman Petr Kubis během slavnostního předávání cen v krajském kole.

Zlatý erb mezi městskými webovými stránkami získalo město Habartov, před Mariánskými Lázněmi a Sokolovem. Mezi obcemi vyhrála Pila. Druhé byly webové stránky Velké Hleďsebe a Andělské Hory. Co se týká elektronických služeb tak tam se nejvíce líbil internetový Kalendář akcí města Mariánské Lázně, Dovozová služba Habartova a Rozklikávací rozpočet města Chebu.

„Do celostátního kola postupují město Habartov, obec Pila a Mariánské Lázně s elektronickou službou. Soutěže se opět účastní všech 14 krajů České republiky, vítězové v celostátním kole budou vyhlášeni v polovině října na konferenci v Hradci Králové,“ dodala Jana Pavlíková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto kr-karlovarsky

Štítky internet, web, Zlatý erb, Karlovarský kraj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.