úterý 27. září 2022 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "Karlovarský kraj"

Karlovarský kraj vybral dodavatele 170 autobusů za 1,2 miliardy korun

V soutěži už vybral Karlovarský kraj dodavatele 170 malých a středně velkých autobusů, které by měly od roku 2024 zajistit autobusovou dopravní obslužnost na území regionu. S náklady nad 1,2 miliardy korun jde o jednu z největších zakázek kraje za...

Silnici ze Sokolova na Podstrání uzavřela rekonstrukce

Kompletní uzavírka silnice II/210 – Podstrání potrvá nejdéle do 17. října. Informovalo o tom město Sokolov. Důvodem je umístění nového povrchu. Končí tak modernizace komunikace, která začala loni.

V Chebu obnovili sto let starý pomník. Připomíná studenty padlé za první světové války

Téměř přesně po sto letech od svého vzniku se konečně dočkal potřebné opravy. Tento týden představitelé města Cheb odhalili čerstvě zrestaurovaný pomník Zemského sněmu Chebanů, který se nachází v Dvořákových sadech na Zlatém vrchu.

Celníci v Karlovarském kraji odhalili pochybení u deseti legálních provozovatelů hazardních her

Celkem 29 kontrol zaměřených na provozování hazardních her provedli provedli od začátku letošního roku celníci v Karlovarském kraji. V deseti případech prokázali legálním provozovatelům pochybení, sedm dalších případů mají zatím rozpracovaných.

Sokolovská uhelná nabídne firmám v regionu levnější elektřinu

Sokolovská uhelná nabídne energeticky náročným firmám v regionu elektřinu za nižší ceny, než jsou nyní na trhu. Chce tak podpořit regionální ekonomiku, ve které jsou firmy, kterým kvůli rostoucím cenám energií hrozí omezení nebo zastavení výroby....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Karlovarský kraj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Karlovarský kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.