pondělí 10. května 2021 Blažena

Zloděj si políčil na sklepy v paneláku, při zadržení měl u sebe nářadí i kus rozlomeného zámku

Dvaačtyřicetiletého muže z Plzně zaujala v domě v Karlových Varech kočárkárna a sklepní kóje. Na místo si tedy přinesl nářadí, se kterým se snažil dostat za zamčené dveře. K jeho smůle ho vyrušil jeden obyvatel domu. Zloděj se tedy dal na útěk, ještě ten samý den skončil muž s policejními želízky na rukou.

Kroky sedmašedesátiletého muže vyrušili zloděje, který se marně snažil dostat do sklepních kójí v panelovém domě v Karlových Varech. Jakmile uslyšel hluk, hned se dal na útěk. Senior ho však stihl zahlédnout a okamžitě se obrátil na linku 158. Na místo zamířily policejní hlídky, které jej vyslechly a zajistily veškeré stopy.

Díky získaným poznatkům a popisu se policistům z obvodního oddělení Karlovy Vary – město podařilo ještě tentýž den muže vypátrat, a to na místním autobusovém nádraží. Při prokázání své totožnosti měl muž z kapsy vyhodit část rozlomené vložky zámku a při jeho prohlídce policisté nalezli různé nářadí,“ uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

Policisté muže na místě zadrželi a převezli na policejní služebnu. Zde mu sdělili podezření ze spáchání krádeže, za což mu hrozí až dvouletý trest.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto PČR

Štítky krimi, krádež, vloupání, policie, Karlovy Vary

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.