sobota 4. července 2020 Prokop

Dámy a pánové, muzika bude, zábava bude, veselo bude

Hudební agentura Vlna připravila ve spolupráci s městem první pokoronavirovou hudební akci. Dva muzikou nabité víkendy. Vzhledem k vládním omezením sice nepůjde o žádný festival, ale ten, kdo si chce živý koncert užít, si v široké nabídce určitě vybere. Hrát a zpívat se bude na ostrůvku koupaliště Rolava.

Pátek, sobota a neděle a opět pátek, sobota a neděle. Dva nadcházející víkendy ožije ostrůvek koupaliště Rolava muzikou.

„Akce bude pořádána přesně podle požadavků vlády a tím pádem je jasné, že je omezený počet vstupenek na 100,“ uvedl majitel pořádající agentury Vlny Vladimír Suchan.

A na co se hudební fanoušci mohou těšit?

„Vše zahájí karlovarská country kapela Petr nebo Pavel. Ta zahraje v pátek od 18 hodin a ve stejný čas budou začínat všechny další koncerty. V sobotu přijede kapela Vanua2, která vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi Band a Blue Effect a na nedělní podvečer je připraven koncert skupiny M.K. Collective pod kterou je podepsán známý karlovarský jazzový saxofonista Milan Krajíc,“ vyjmenovává pořadatel obsazení první série koncertů na koupališti Rolava.

O týden později se začne hrát opět v pátek v podvečer a hrát bude loketská kapela Cajk hrající soul, blues, funky nebo rock.

„Opravdovou hudební lahůdkou pak bude sobotní koncert tria českých hudebních legend Michala Prokopa, Luboše Andršta a Jana Hrubého. A tečku za touto naší první akcí udělá polsko-kubánská vokalistka Yvonne Sanches, která jezdí po celém světě a interpretuje vlastní soulové skladby, jazzové standardy a brazilskou hudbu,“ dodal Vladimír Suchan s tím, že veškeré informace o vstupenkách najdou hudební fanoušci na stránkách a facebooku agentury Vlny.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Štítky koncert, koupaliště Rolava, rock, folk, soul, agentura Vlny, Karlovy Vary

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.