čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Nehoda na železničním přejezdu, v autě cestovaly i dvě děti

Na železničním přejezdu u Nejdku na Karlovarsku se srazily vlak s osobním autem, ve kterém cestovali čtyři lidé včetně dvou dětí. Jedno z nich bylo při nehodě zraněno. Ve vlaku kromě strojvedoucího nikdo nebyl. Provoz na trati je dočasně přerušen.

„Ve vlaku nebyli žádní cestující, v autě jeli dva dospělí a dvě děti. Osobní auto po střetu s vlakem na železničním přejezdu v Nejdku sjelo ze stráně pod silnicí. Ve vozidle cestovaly čtyři osoby, ve vlaku nebyli žádní cestující. Nehoda se stala v úterý před druhou hodinou odpoledne. Přejezd je zabezpečený světelnou a zvukovou signalizací. Na místo byly vyslány tři jednotky hasičů," popsal nehodu mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Tři cestující vyvázli bez zranění, lehčí šrámy si odneslo jedno z dětí. „Všechny osoby z vozidla na místě zkontrolovala záchranná služba, jedno dítě převezla do nemocnice. Místo zásahu si převzali drážní hasiči, kteří provedli kontrolu kolejového svršku a asistovali při vyproštění auta. Provoz na trati byl obnovený po třetí hodině odpoledne. Jak k nehodě došlo, řeší policie a drážní inspekce," dodal Kasal.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto HZS KVK

Štítky doprava, nehoda, vlak, železnice, Nejdek, Karlovarský kraj, hasiči

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.