sobota 15. srpna 2020 Hana

Dřevo z přívěsu se vysypalo na projíždějící auto, řidič skončil v nemocnici

Nákladní auto napříč silnicí a rozsypané klády komplikovaly zásah záchranářů, ti na místo museli nakonec vyslat tři vozy. Z místa nehody putoval odhadem šedesátiletý muž do nemocnice. Silnice mezi Toužimí a Bochovem bude kvůli odstraňování dřeva a vyprošťování vozu nějakou dobu uzavřena.

Na silnici mezi Toužimí a Bochovem havaroval nákladní vůz převážející vytěžené dřevo, vysypaný náklad zasáhl projíždějící osobní auto. „Hasiči museli řidiče vyprostit, následně si jej převzala záchranná služba. Provoz na komunikaci je zcela uzavřený. Předpoklad uzavírky je delší dobu až do úplného odklizení dřeva a vyproštění nákladního auta,“ stojí na stránkách krajských hasičů.

Na místo vyjely také dva vozy záchranářů, na místě se však vyskytla komplikace a pacienta nebylo možné přes hromadu klád dostat do vozu. Na místo proto musela vyjet třetí sanita z opačného směru, která se už ke zraněnému bezpečně dostala.

 „Z místa jsme transportovali muže okolo šedesáti let se středně těžkými zraněními do nemocnice v Karlových Varech,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Radek Hes.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

Autoři | Foto HZS KVK / dopravniinfo.cz

Štítky nehoda, Toužim, Bochov, nákladní vůz, dřevo, hasiči, záchranáři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kachle Kachlic

dalsi picus drevarskej vymrdanej..kokoti dementni!!jezdi s tim jak s osobakem..maji ctyricet tun vzadu a posunutej omezovac na kilo..a nikdo to neresi!a jezdi do zatacek v devadesati..ja si to kurva muze nekdo dovolit.takovejhle magor nemuze ani projit psychotestama tvl!co to je za sracky tady v ty vypatlany republice!!!!

sobota, 18. července 2020, 11:04

Michal Petkov

A jak dopadlo dřevo? To vysypané?

sobota, 18. července 2020, 07:16

Petr Salák

To samé u Rožmberku,neznám to tam,samá serpentina v lese tak jedu 60/70 za mě se nalepí návěs se dřevem a bliká a troubí ,,tak po cca kilometru mě nasral,tak jsem na rovince zastavil aby mě nepředjel vylezl jsem a za volantem mladej kluk ,, zamknul se v kabině a nemohl pochopit že jáá to tam neznám tak jako on který tam tudy jezdí 10x denně,,a že až proti němu někdo v zatáčce vyjede tak že ho sestřelí,, hovado

pátek, 17. července 2020, 15:26

Luděk Ševčík

V pondělí odpoledne jelo od Jičína na Frýdek a Český Těšín asi 6 Poláků a za jedním jsem se na chvilku zavěsil s dostatečným odstupem abych změřil kolik jede a fičel s tím dřevem 110 km/h

pátek, 17. července 2020, 13:06

Vaclav Vacek

Tak tomu se vůbec nedivím.....nedávno jsem tudy dojel podobného "profesionála", který s tím jel jako prase...rozkývaný přívěs, vymetal s ním krajnice a vůbec jsem si nedovolil ho předjet...a to jsem jel na motorce....takovým řidičům nepatří profesák do ruky... kdybych jel autem, kde mám kameru, určitě bych záznam poskytnul dopravní policii....

pátek, 17. července 2020, 11:48

Karel Petřík

Mám před takovýma autama respekt. Nikdy se za něj blízko necpu. Bydlím pod horama tak je vídám často.

pátek, 17. července 2020, 10:42

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.