pondělí 14. června 2021 Roland

Na fanoušky jsme nezapomněli, titul s nimi oslavíme, až to bude možné

Volejbalisté Karlových Varů si užívají radost z mistrovského titulu. Ten nemohli kvůli covidové situaci slavit s fanoušky a proto jim vzkazují, že na ně nezapomněli a slavit se bude. Podle manažera týmu Ondřeje Hudečka se bude pravděpodobně slavit na podzim.

„Bohužel jsme stále v době, kdy nejde být v kontaktu s fanoušky, takže jsme to oslavili v malém kruhu v takové bublině. Já pevně doufám, že až vypukne další sezona, my se sejdeme v hale a budeme moct plnohodnotně oslavit titul s fanoušky a uzavřít tuhle kapitolu,“ slibuje Ondřej Hudeček s tím, že klub vydal mistrovskou edici triček a kšiltovek, které fanoušci mohou získat v klubovém shopu.

To vybojovalo v minulých dnech svůj historicky druhý extraligový titul, když ve finále porazilo Jihostroj České Budějovice 3:2 na zápasy. Pro Karlovarsko je tento zisk dvojnásobně cenný, neboť uspělo i v loňské sezona, která ale nebyla dohrána a Karlovarsko bylo vyhlášeno vítězem základní části extraligy.

„Obě dvě poslední sezony, když počítám i tu loňskou, kdy nebyl vyhlášen vítěz, a my jsme vyhráli základní část, byly ve jménu Karlovarska. První možnost, kdy to šlo, jsme to dokázali přetavit v titul,“ pokračuje dále manažer s tím, že tým odevzdával i velmi dobré výkony v Lize mistrů, kde byl téměř rovnocenným soupeřem mužstvům velmi zvučných jmen.

Oslavy titulu jsou tedy minulostí a vedení klubu už pomalu ale jistě vyhlíží další sezonu. „Ta se samozřejmě začne připravovat. Pro nás je nyní ale velmi důležité, aby se brzy rozhýbalo trénování mládežnické složky. Do toho se určitě vrhneme na sto procent, abychom přilákali naše děti znovu k volejbalu a společně zase prožili radost z trénování a radost z pohybu,“ dodává Ondřej Hudeček.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto VK Karlovarsko/Aleš Bedlík

Štítky volejbal, extraliga, VK Karlovarsko, Karlovy Vary, play off, finále

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.