Hokejový útočník Kružík uspěl na zkoušce a podepsal smlouvu ve Varech

Autoři | Foto hokejkv.cz

Hokejový útočník Daniel Kružík uspěl na zkoušce v extraligových Karlových Varech a podepsal s Energií roční smlouvu. Západočeši o tom informovali na svém oficiálním webu a na Twitteru.

„Jsem moc rád, že zkouška vyšla a mohu tady pokračovat. V kabině je super parta a vše klape přesně tak, jak má. Věřím, že to i mě osobně posune dál,“ uvedl Kružík.

Pětadvacetiletý útočník odehrál v přípravě všech jedenáct zápasů Karlových Varů a vstřelil čtyři branky. V minulé sezoně působil Kružík v prvoligovém Sokolově a Slavii. V extralize nastoupil kladenský odchovanec dosud jen jednou, v sezoně 2019/20 za mateřský klub.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Sport, hokej, extraliga, Karlovy Vary, Kružík, Daniel Kružík, HC Energie Karlovy Vary, Twitter, útočník, HC Slavia Praha, HC Baník Sokolov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.