sobota 28. listopadu 2020 René

Vyhledávání

Nalezené články: "hokej"

Energie chce zapomenout na zápas v Boleslavi a předvést obětavý týmový výkon

Hokejisty Karlových Varů čeká zápas s Vítkovicemi. Ty dokázala Energie v prvním letošním vzájemném měření sil porazit a úspěch slavili Západočeši dokonce na severní Moravě. Dnes mají šanci výhru zopakovat, k čemuž jim může pomoci i výhoda domácího...

Energie vybojovala pátou výhru v řadě, těsně porazila Indiány

První letošní západočeské derby ovládla karlovarská Energie. Ta ve své KV Aréně dokázala zkrotit všechny střelce soupeře a od 19. minuty držela nejtěsnější náskok 1:0., který dokázala udržet až do konce zápasu.

Energie zabojuje o pátou výhru v řadě, v cestě stojí Indiáni

Západočeské derby bude dnes odpoledne hostit karlovarská KV Aréna. Tradiční duel, který je téměř pokaždé beznadějně vyprodán, bude mít tentokrát velmi komorní atmosféru. Stále totiž platí přísná epidemiologická opatření a zákaz vstupu divákům.

Energie hostí Kometu a chce pokračovat ve vítězné sérii

Hokejisté Karlových Varů vyhráli tři extraligová utkání v řadě. Úspěch slavil tým trenéra Martina Pešouta v domácím utkání proti Motoru České Budějovice a pak loupil na zimních stadionech v Litvínově a Hradci Králové.

Energie nastoupí v Litvínově hned po poledni

neděle, 15. listopadu 2020, 10:00Hokej

Energie nastoupí v Litvínově hned po poledni

Hokejová extraliga dnes pokračuje dalšími zápasy. Mužstvo Karlových Varů zajíždí na stadion Ivana Hlinky, kde se představí v netradičním čase. Zápas se hraje bez diváků a jeho začátek je už ve čtvrt na dvě odpoledne.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hokej"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hokej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.