pondělí 3. srpna 2020 Miluše

Nezletilý syn musel na agresivního otce zavolat policii, napadal a urážel maminku

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže z Chodova, kterého obvinili ze spáchání přečinů vydírání, ublížení na zdraví, násilí proti úřední osobě a výtržnictví. Muž je nyní ve vazební věznici.

„Obviněný čtyřicetiletý muž ve společném bytě probudil v nočních hodinách svou manželku a tu začal slovně urážet. Následně jí měl vyčítat, že ve vyhlášeném nouzovém stavu stále chodí do zaměstnání a ohrožuje tím celou rodinu. Poté jí měl začít fyzicky napadat a vyhrožovat jí,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že svého jednání zanechal až po příjezdu policejní hlídky, kterou přivolal jejich nezletilý syn.

Napadená žena podle našich informací pracuje ve školském zařízení a násilník na ni měl vedle výčitek a napadení také stříkat desinfekci. O týden později proti tomuto muži zasahovala policie znovu.

„Obviněný muž v nočních hodinách obtěžoval pětačtyřicetiletého muže. Nejdříve na něj měl opakovaně zvonit a poté přistoupit ke vstupním dveřím a několikrát do nich kopnout. Probuzený muž na nic nečekal a okamžitě přivolal městské strážníky, které se po svém příjezdu snažil muž fyzicky napadnout,“ dodal mluvčí.

Agresivního muže poté strážníci s policisty zadrželi a převezli na obvodní oddělení v Chodově k dalším úkonům. Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Soudce rozhodl o uvalení vazby na obviněného a policisté jej následně eskortovali do vazební věznice.
 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky policie, napadení, agresor, vazba, Karlovarský kraj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.