neděle 20. září 2020 Oleg

S kladivem v ruce rozmlátil muži auto. Vadilo mu, že vjel na jeho louku

Čtyřiačtyřicetiletého majitele jedné louky na Karlovarsku rozlítil muž v Dacii, který si to s autem namířil na jeho pozemek. Místo toho, aby zachoval chladnou hlavu, popadl do ruky kladivo.

Vyjeté cestičky na loukách dokážou rozlítit nejednoho zemědělce. Stejně tak i toho z jedné menší obce na Karlovarsku, který náhodou zahlédl, jak se právě po jeho pozemku projíždí muž v Dacii.

Po krátké diskuzi s řidičem měl od vozidla odejít. Po chvíli se k němu měl vrátit a kladivem několikrát udeřit do automobilu. Měl poničit víko motoru a přední světlo. Kromě toho měl řidiče automobilu udeřit dlaní do obličeje,“ popsal mužovo jednání policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Na autě způsobil škodu za více než 40 tisíc korun, navíc mu teď hrozí i rok ve vězení.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo53 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky krimi, vandal, auto, kladivo, napadení, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pinno Britt

Přesně jak to tady píší ostatní, na cizím pozemku nemá co dělat, takže majitel pozemku se zachoval správně. Řidič by měl nyní uhradit vzniklé škody a ještě zaplatit za parkování.

sobota, 8. srpna 2020, 08:28

František Kala

Může být rád,že to bylo tady u nás. Udělat to v USA, aby vjel někomu na pozemek bez povolení majitele,tak ho odprásknou.

pátek, 7. srpna 2020, 08:08

Vrozkrokkop Kopalsson

Kdyby to nahlásil těm co mají pomáhat a chránit, stalo by se něco?

pátek, 7. srpna 2020, 06:15

Jaroslav Marek

Ono je s některými lidmi těžký pořízení. Máme před branou na zahradu vyhrazené místo k stání (přes léto parkuju na zahradě) i s namalovanou značkou a nahlášené na Městské policii. Tuhle jsem potřebovali vyjed, ale stál tam "senior" s jedničkovou Oktávkou a nechtěl mě pustit ze zahrady na ulici. Tak jsem se ho zeptal, jestli zná vyhlášku (i kdyby tam nebyla namalovaná značka, tak tam NESMÍ stát), nebo jestli nemá něco s očima, protože to nebylo od něj poprvé. Vynadal mě do čuráků, ženě do krav a odcouval 5 metrů. Šel jsem za ním a řekl mu, že kdyby byl o 25 let mladší, tak jsem ho vytáhl z auta. Ale při pohledu na něj, že duševní naháče a kripli nad hrobem netluču. Ještě bych lítal po soudech. Ten na tu ránu snad čekal. Že tam občas někdo chvilku stojí mě nevadí, občas není kam, ale takovou reakci jsem nezažil. A to prý jsou mladí nevychovaní a horší než bývalo. Není to pravda, je to o lidech ne letech. Hroznej chlap. Toho mít za souseda. To by bylo něco.

pátek, 7. srpna 2020, 01:38

Pba Pba

Přesně tak, a uhradit škodu, auto sešrotovat! Jinak tyhle dementy nikdo nenaučí jak se chovat k majetku druhého.....

čtvrtek, 6. srpna 2020, 21:02

Josef Volfík

A 50 000 tisíc řidiči. A sebrat na rok řidičák.

čtvrtek, 6. srpna 2020, 19:34

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.