pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Při tragické nehodě zahynul řidič (82), silnice musela být zcela uzavřena, provoz je již obnoven

, aktualizováno 11. června 2020, 11:17

Tragická nehoda zcela uzavřela silnici z Karlových Varů na Prahu. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Dvaaosmdesátiletý řidič zraněním podlehl. Podle všeho dostala řidička protijedoucího auta smyk a čelně se srazila se seniorem jedoucím ve Favoritu.

Komunikace I/6 u Karlových Varů zůstala po srážce dvou osobních aut zela neprůjezdná. Vše nasvěčuje tomu, že řidička protijedoucího vozu nezvládla na mokré vozovce řízení a dostala smyk, přo nemž se střetla s protijedoucím vozem. V tom seděl dvaaosmdesátileté senior. Žena utrpěla vážná zranění a putovala okamžitě do nemocnice. 

„Na místě zasahovaly naše tři posádky. Protože nebylo možné kvůli počasí povolat leteckou záchrannou službu, jeden pacient byl vozem převezen s vážnými zraněními do plzeňské fakultní nemocnice. Druhý zraněný i přes intenzivní péči zraněním podlehl," řekl mluvčí záchranné služby Radek Hes.

Dopravu policisté odkláněli přes Karlovy Vary a Obec Hůrky. Pro nákladní pak směrem na Bochov, Toužim a Bečov. Silnice byla krátce po 11 hodině opět průjedná.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto HZS KVK / Twitter

Štítky nehoda, Karlovy Vary, policie, hasiči, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.