čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Dnes v Karlovarském kraji zemřeli tři muži nakažení koronavirem

Hygienici dnes zachytili pouze jeden pozitivní test. To je nejméně za mnoho předešlých dní. Počet vyléčených opět stoupl a k dnešnímu dni jich je už 255. Vojáky působící v Mariánských Lázních zítra přijede vystřídat další skupina.

„V Karlovarském kraji došlo k úmrtí třech pacientů s potvrzeným onemocněním koronavirem COVID-19. Jednalo se o muže ročník narození 1933, 1953  a 1954, všichni z okresu  Cheb, s těžkým průběhem onemocnění. Celkem evidujeme v Karlovarském kraji 27 úmrtí v souvislosti s infekcí koronavirem COVID-19,“ uvedla mluvčí krajských hygieniků Michaela Zajíčková.

Dobrou zprávou je, že dnes máme v Karlovarském kraji pouze jeden nový potvrzený případ onemocnění koronavirem a celkem už 255 vyléčených osob. „Pozitivní test byl opět na Chebsku. Počet vyléčených od včerejška o deset stoupl,“ dodala mluvčí hygieny.

Hygienici a zdravotníci dnes provedli a vyhodnotili 336 testů, což je velmi slušné číslo. Situaci se podařilo stabilizovat v nemocnici v Chebu, kde se dnes otevřela část oddělení a dobře to vypadá i v Mariánských Lázních.

„V neděli v 15:00 se budou střídat vojáci, kteří pomáhají v nemocnici v Mariánkách. Současná parta pojede domů. Půjdu jim poděkovat,“ sdělil na facebooku náměstek hejtmana Karlovarského kraje a zastupitel Mariánských Lázní Martin Hurajčík.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky koronavirus, nákaza, Karlovarský kraj, karanténa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.