neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "nákaza"

Energie má odložený i další duel, do Budějovic se zítra nepojede

Hokejisté karlovarské Energie museli odložit další zápas nového extraligového ročníku. Kvůli podezření na nákazu koronavirem bylo odloženo již čtvrteční domácí utkání proti Spartě a v neděli neodjede tým ani k utkání s Motorem České Budějovice.

V Karlovarském kraji je 564 lidí nemocných Covid-19

V uplynulých čtrnácti dnech došlo na Chebsku ke dvěma úmrtím v souvislosti s nákazou koronavirem. Tento okres je v našem kraji v současné době nejvíce zasažen touto nemocí a platí pro něj zvláštní hygienická opatření.

Karlovarský kraj i hasiči pomohou přetíženým hygienikům

Karlovarský kraj i hasiči pomohou pracovníkům Krajské hygienické stanice Karlovy Vary. Od pondělka už hygienikům pomáhá šestice hasičů a kraj nabídl i další pracovníky z krajského úřadu, kteří by mohli pomoci zejména s trasováním a dohledáváním...

Ve kterých evropských zemích je pro cestující z Česka povinná karanténa a test na covid-19, a kde nejsou omezení skoro žádná?

Také evropské země postupně reagují na zhoršující se epidemiologickou situaci v České republice. Některé evropské země tak zařadily buď celé Česko nebo některé jeho oblasti mezi rizikové oblasti a zpřísnily tak pravidla pro cestování Čechů. Kam Češi...

V Karlovarském kraji se otevřelo další odběrové místo na Covid-19

Zhoršující se epidemiologická situace na západě Čech přiměla vedení Karlovarské krajské nemocnice k otevření dalšího odběrového místa v Chebu. To je ale určeno pouze pro pacienty indikovanými praktickými lékaři a hygieniky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nákaza"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nákaza"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.