sobota 4. července 2020 Prokop

Počet vyléčených dnes předčil počet nemocných, okresy Karlovy Vary a Sokolov mají nulu

Čtyři potvrzené nové případy nemoci COVID-19 byly dnes prokázány pouze na Chebsku. Dnes naštěstí nikdo na tuto nemoc nezemřel. Testovalo se opět o něco méně než v předchozích dnech. Počet uzdravených stoupl na 198 osob.

V Karlovarském kraji se dnes opět testovalo na přítomnost koronaviru. Čísla jsou vcelku optimistická, dva okresy mají nulu, pozitivní testy hlásí pouze z Chebska.

„Dnes máme v Karlovarském kraji čtyři nové potvrzené případy onemocnění koronavirem COVID-19 a celkem už 198 vyléčených osob,“ uvedla mluvčí krajské hygieny Michaela Zajíčková.

Počet vyléčených tedy dnes stoupl o jedenáct případů. Pozitivní testy byly dnes evidovány u jednoho seniora staršího 65 let a třech dospělých ve věku od 25 do 64 let. Počet dnes provedených a vyhodnocených testů byl 197.

Celkem tak v Karlovarském kraji hygienici a zdravotníci provedli od 26. února do dnešního dne 6 799 testů, ze kterých bylo 378 pozitivních.

V nemocnici v Mariánských Lázních stále působí vojáci Armády České republiky, kteří dnes poslali do světa facebookový pozdrav: „Zdravíme z Mariánských Lázní. Pomáháme v místní nemocnici. Vydáváme stravu, uklízíme i dezinfikujeme. Jsme tu pro vás.“

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto facebook.com

Štítky koronavirus, uzdravení, pomoc, Karlovarský kraj, Armáda ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.