sobota 28. listopadu 2020 René

Farmářské trhy zítra budou, údajně nejsou v rozporu s žádným platným omezením

V Karlových Varech se zítra dopoledne uskuteční tradiční farářské trhy. Pořadatelé jejich konání údajně komunikovali s hygienou a zjistili, že jejich pořádání není v rozporu s žádným z platných opatření a omezení.

„Po zvážení všech okolností a konzultacích s farmáři společnost KV City Centrum farmářské trhy v Karlových Varech uspořádá v původně plánovaném termínu, tedy v pátek 23. října. Konání trhů není v rozporu s žádným z platných opatření a omezení. Organizátoři výrazně zredukují počty stánků, aby jejich rozmístění v prostoru před Tržnicí umožnilo zachovávat dostatečné rozestupy mezi nakupujícími. Nastavena budou přísná hygienická opatření,“ uvedla mluvčí karlovarského magistrátu Helena Kyselá.

Na dodržování všech opatření budou dohlížet nejen pořadatelé, ale i strážníci městské policie.

„Prosíme návštěvníky o maximální opatrnost a ohleduplnost,“ říká Simona Vránová, ředitelka KV City Centra, které farmářské trhy pořádá.

Ta dále upozornila, že se v neděli nebude konat pravidelná burza, která je tuto a příští neděli zrušena.

„Jisté ale je, že stále pracujeme na přípravě Vánočních trhů, o kterých si stále myslíme, že budou. Měly by být na stejných místech jako vloni a věříme, že budou minimálně stejně úspěšné,“ dodala ředitelka KV City Centra.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto archiv

Štítky farmářské trhy, Karlovy Vary, opatření, městská policie, burza

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.