pondělí 13. července 2020 Markéta

Pro muže, který má vysloven zákaz řízení motorových vozidel, musel letět vrtulník

Stav zraněného dvaačtyřicetiletého řidiče byl natolik vážný, že u něj policisté nemohli provést orientační zkoušku na alkohol. Vrtulníkem musel být z místa nehody transportován i zraněný spolujezdec.

Dvaačtyřicetiletý řidič vozidla Ford jel v Aši po ulici Nádražní ve směru od ulice Sladkovského ke křižovatce s ulicí U Nádraží, kde v prostoru uvedené křižovatky zřejmě nepřizpůsobil rychlost své jízdy a dostal smyk.

„Následkem toho přejel do protisměru a havaroval mimo vozovku.  Poté se s vozidlem převrátil na střechu a zůstal v prostoru vlakového kolejiště,“ uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

 Po dopravní nehodě byl řidič a jeho sedmatřicetiletý spolujezdec se zraněním letecky transportován do nemocnice v Plzni. Vzhledem k zdravotnímu stavu nebyla u řidiče provedená orientační dechová zkouška na alkohol.

„Lustrací v policejních evidencích bylo zjištěno, že muž usedl za volant svého vozu i přes vyslovený platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Předběžná způsobená škoda je odhadnutá na částku kolem 70 tisíc korun,“ dodala mluvčí s tím, že příčiny nehody jsou v šetření policie.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky nehoda, , koleje, policie, vrtulník, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.