neděle 25. července 2021 Jakub

Muž ze Sokolova napadl svou spící spolubydlící. Vyhrožoval jí s nožem v ruce

Nepříjemné probuzení zažila žena ze Sokolova, ze spánku ji vytrhl úder do obličeje. Zaútočil na ni její spolubydlící. Později muž vytáhl nůž a s výhružkami smrtí jím ženu ohrožoval. Za ublížení na zdraví mu hrozí tři roky vězení.

Sedmatřicetiletý muž napadl v polovině června spící ženu, která s ním bydlela v Sokolově. Brzy ráno muž přišel za spolubydlící do ložnice. Zatímco sedmadvacetiletá žena spala, ji několikrát udeřil do obličeje.

Šokovaná žena po probuzení utekla do jiné místnosti. Muž ji pronásledoval a slovně vyhrožoval vulgárními nadávkami. Následně útočník vyndal z kuchyňské linky nůž a zamířil ho proti ženě. Vyhrožoval jí při tom ublížením a dokonce i smrtí.

Poškozené ženě se naštěstí podařilo z bytu vyběhnout ven. Obviněný jí však napadením způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici,“ řekla mluvčí policistů Karlovarského kraje Zuzana Týřová.

Policisté muže obvinili z ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování. V případě prokázání viny mu hrozí až tři roky vězení.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky krimi, napadení, vyhrožování, nůž, Sokolov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.