pondělí 13. července 2020 Markéta

V Karlových Varech někdo líčí kusy salámu s hřebíky

Uzeninu s několika skrytými hřeby zachytila žena venčící svého psa v Drahovicích naštěstí včas. Hřebík musela vytáhnout své čubě z krku. Případ předala policii, která po pachateli pátrá.

Včera jsme vás informovali o hrůzném nálezu mrtvých a zubožených psů ve Slapanech na Chebsku. Dnes tady máme další případ, kdy se někdo snaží ublížit zvířatům. Tentokrát se jedná o pohozené kusy salámu prošpikované hřebíky.

„Drahovičáci pozor. V Horních Drahovicích mezi Lidickou a Maďarskou ulicí mezi paneláky jsem našla salám s hřebíky. Jeden z nich jsem vyrvala naší čubě z krku,“ varuje na facebooku chovatelka, která nález ohlásila policii.

Policisté oznámení přijali a na místě provedli fotodokumentaci.

„Přijali jsme oznámení, že žena při venčení svého psa v ulici Maďarská v Karlových Varech nalezla uzeninu s hřebíkem. Případ evidujeme jako přestupek proti občanskému soužití a po pachateli pátráme,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Chování neznámého pachatele chovatelé zvířat odsuzují a někteří tvrdí, že je to nehoráznost. Jiní zase poukazují na to, že pejskaři nechávají své miláčky běhat volně bez vodítka a neuklízí po nich ani exkrementy a chovají se tak bezohledně ke svému okolí.

„Vyzýváme majitele psů, aby je při venčení měli na vodítku a věnovali pozornost tomu, co se jejich psi pokouší sníst, a to zejména v okolí zmiňované ulice,“ dodal mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto facebook.com

Štítky pes, chovatelé, policie, Karlovy Vary

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.