čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Song „Můj čas“ ze seriálu Sanitka zní karlovarskými sídlišti stále hlasitěji

Blíží se osmá hodina večerní a lidé na karlovarských sídlištích otvírají okna. Někteří připravují mobilní telefony a všichni čekají, až se ozve hudba a první slova písně „Můj čas….. Ano i dnes se dočkají, i dnes hrají DJ záchranářům, i dnes se jim bude tleskat…..

Iniciativa karlovarských DJ vznikla před několika dny a dnes už se do ní zapojuje stále více lidí. „Nejde zdaleka jen o DJs, i když ti byli první, protože mají aparaturu, která dokáže sídliště ozvučit,“ říká Miloslav Kubsa alias DJ Mike, který začínal song pouštět v obci Dalovice.

K jeho výzvě se postupně přidávají kamarádi a kolegové v dalších částech Karlových Varů. „Dnes již pouštějí kolegové ve Staré Roli, Tašovicích, Nové Roli, Ostrově, Kynšperku, Jimlíkově, nebo Mírové. A přidávají se i další lidé, kteří nemají ve svém okolí žádného DJe, co by to tam "roztleskával," a tak vzali iniciativu do svých rukou. Pouští písničku a lidé v okolí tleskají,“ pokračuje DJ Mike.

Ten by byl rád, kdyby se do výzvy zapojili i další lidé v celé republice. „Ta písnička je přímo určená pro tyto dny a zdravotníci, IZS i další lidé v první linii si to opravdu zaslouží,“ dodá Miloslav Kubsa s tím, že na facebookové stránky Roztleskavaci DJs pro IZS lidé umisťují videa nahraná na sídlištích a chlubí se, jak se u nich tleská. „A to je určitě super,“ dodal DJ Mike.  

Jeho slova potvrdila i paní Kamila ze Staré Role, která přiznává, že si v posledních pěti dnech nenechala večerní hraní a tleskání pro záchranáře ani jednou uniknout. "Vždy mě to dojme a jsem moc ráda, že lidé aspoń takovýto způsobem zdravotníkům a záchranářům děkují," řekla paní Kamila.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto DJ Mike

Štítky hudba, záchranáři, poděkování, Karlovy Vary, DJs, potlesk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.