neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "Ostrov"

Poznáváte muže na videu? Mohl by objasnit případ zvrhlíka, který sahal mladé ženě pod sukni

Karlovarští kriminalisté mají novou horkou stopu, která by pomohla odhalit muže, který obtěžoval u Horního nádraží v Karlových Varech mladou ženu. Ta procházela kolem se sluchátky na uších, a tak neslyšela, že se k ní muž blíží. Zvrhlík využil její...

Dopravní podnik pokračuje v obnově vozového parku

Do ulic Karlových Varů a Ostrova vyjede devět nových autobusů. Pět z nich jsou minibusy o délce osmi metrů a čtyři jsou klasické dvanáctimetrové linkové autobusy. Náklady na jejich pořízení dosahují téměř šestačtyřiceti milionů korun.

Ředitelské volno v Karlovarském kraji vyhlásí jen některé školy

Jen menší část škol v Karlovarském kraji vyslyší výzvu ministra zdravotnictví, aby na pátek vyhlásily ředitelské volno. Například z krajských středních škol budou mít studenti volno jen ve třech školách, základní školy ve větších městech také...

Pořadatelé festivalu Oty Hofmana stále věří v jeho konání

Už nyní je ale jasné, že letošní ročník nebude soutěžní. Vedení festivalu se ale snaží hledat různé cesty jak zachovat maximum toho, co bylo plánováno a v některých případech hledá nové cesty za použití nových technologií.

Dvaapadesátiletý muž škrtil a kopal ženu, ta musela do nemocnice

K incidentu došlo v Ostrově, kdy stejně stará žena požadovala odchod muže z jejího bytu. Ten se místo k odchodu rozhodl k útoku, který si vyžádal lékařské ošetření.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ostrov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ostrov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.