pátek 7. srpna 2020 Lada

Oprava Vřídelní kolonády bude pokračovat výměnou stropní konstrukce

Jedna z nejnavštěvovanějších kolonád Karlových Varů je již několik let v havarijním stavu. Město zahájilo práce na její záchraně. Nyní se vybírá společnost, která zajistí výměnu nosné stropní desky v prostoru vřídelní haly.

Kvůli havarijnímu stavu Vřídelní kolonády bylo před časem vyvedeno tryskající Vřídlo mimo budovu. Poté byla zahájena oprava podzemích prostor kolonády i takzvané vřídelní síně.  A právě v ní je nyní třeba odstranit nosnou desku a následně vybudovat novu.

„Rada města schválila vypsání zjednodušeného podlimitního řízení pro tuto zakázku s tím, že základním hodnotícím kritériem je nejnižší nabídková cena,“ uvedla mluvčí karlovarského magistrátu Helena Kyselá s tím, že nominováni byli i členové komisí pro otevírání obálek a hodnocení nabídek.

Veškeré stavební páce musejí být provedeny dle projektové dokumentace zpracované společností Kancelář stavebního inženýrství s.r.o.

„Lhůta pro podávání nabídek končí dnem 15. května v 10:00 hodin. Termín realizace je pak stanoven do 28 týdnů ode dne účinnosti smlouvy o dílo. Předpokládané náklady na výměnu stropní konstrukce dle kontrolního rozpočtu projektanta činí 12.008.043,- Kč včetně DPH,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Štítky Vřídlo, Karlovy Vary, oprava, investice, výběrové řízení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.