neděle 20. září 2020 Oleg

Pod nákladním vozem se utrhla část krajnice

Šestapadesátiletý řidič nákladní soupravy nezvládl mírnou levotočivou zatáčku, kdy se téměř srazil s protijedoucím náklaďákem. Ten se snažil vyhnout, jenže se pod ním utrhla část krajnice a skončil i s nákladem dřeva v příkopu.

Na silnici ve směru od obce Horní Kramolín na obec Teplá se míjely dva nákladní automobily. Jeden z nich řídil šestapadesátiletý muž, který při projíždění zatáčky lehce vyjel do protisměru.

„S vozidlem zřejmě nejel u pravého okraje silnice a při míjení se s protijedoucím nákladním vozidlem tovární značky Man s přívěsem došlo ke střetu zrcátek. Následně se pod nákladním vozidlem značky Man, které převáželo dřevo, utrhla část krajnice a došlo k jeho převrácení do silničního příkopu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Eva Valtová.

Testy na alkohol vyšly u obou řidičů s negativním výsledkem, při nehodě se naštěstí nikdo nezranil. Střet dvou vozů nadále vyšetřují dopravní policisté.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto PČR / SDH Teplá

Štítky nehoda, nákladní vůz, policie, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Miroslav Martenek

Už někdy někdo viděl řidiče kamionu aby se držel při pravé straně vozovky? Ty prasata jezdí za středem vozovky a bohužel ještě k tomu ne zrovna pomalu.

čtvrtek, 13. srpna 2020, 06:36

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.