Dnes, 16:16
Novou cyklostezku v úseku Horní Slavkov - Loket, předměstí, kde nahradila bývalou železniční dráhu, stále upravují dělníci. Proto dosud není vhodná ke sportování.
Na stavbě přitom pracují dvě různé divize zhotovitele. „Zatímco ta kolejová upravila těleso cyklostezky a její práce byly dokončeny, mostní divize na úpravách stále pracuje. Mostní konstrukce nejsou dokončeny,“ informovala mluvčí Karlovarského kraje Jitka Čmolková.
Veřejnost si nápad, jak využít nepoužívaných osm kilometrů bývalé železnice, chválí. Nejen cyklisté sledují postup prací a těší se na zprovoznění.
Termín dokončení je naplánovaný na konec letošního července, hejtmanství proto apeluje na cyklisti a pěší, aby dbali na svou bezpečnost a vydrželi do oficiálního uvedení cyklostezky do provozu.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám