úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Vyhledávání

Nalezené články: "bezpečnost"

Třináct kilometrů silnice vyšlo na 130 milionů korun, platil IROP, kraj i stát

Déle než jeden rok trvala rekonstrukce silnice mezi Bochovem a Hlinkami na Karlovarsku. Celkové náklady dosahují 130 milionů korun, z čehož Karlovarský kraj zaplatil pouze jednu desetinu.

Podle meteorologů zasáhnou kraj silné bouřky

pondělí, 10. srpna 2020, 10:00Z kraje

Podle meteorologů zasáhnou kraj silné bouřky

V platnosti je opět výstraha Českého hydrometeorologického ústavu před vydatnými dešti pro celé území Karlovarského kraje. Bouřky by měly dorazit kolem poledne, místy může spadnout až 35 milimetrů srážek. Lokálně hrozí riziko rozvodnění malých toků.

Sokolovské školy budou informovat rodiče o docházce jejich dětí

Čipový docházkový systém v základních školách v Sokolově začne od září informovat rodiče o příchodu a odchodu jejich dětí. Elektronické čipy byly v sokolovských školách nainstalovány již před čtyřmi lety, funkci kontroly docházky pro rodiče ale...

Ostrovští strážníci mají novou služebnu

Městská policie Ostrov bude od 1. září sídlit na Hlavní ulici. Nová služebna byla dnes slavnostně otevřena, ale veřejnosti začne sloužit až od začátku nového měsíce. Prostory, které budou mít strážníci k dispozici, byly zrekonstruovány za šest...

Motorkáři musí myslet na to, že je nechrání karoserie

Závažnost dopravních nehod motorkářů je mnohonásobně vyšší než u řidičů osobních automobilů. I když tragické kolapsy dlouhodobě mírně klesají, do letošního června na českých silnicích přišlo o život už 32 motorkářů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezpečnost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezpečnost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.