středa 12. srpna 2020 Klára

VIDEO: Zběsilá honička, muž se zákazem řízení se snažil ujet policii

Honička jak z akčního filmu, muž se zákazem řízení se snažil ujet policistům. Později se přiznal, že se ten samý den vloupal do domku na Karlovarsku, odkud si odnesl peněženku.

Když kolem hlídky projel tmavý Volkswagen moc dobře věděli, že v něm sedí devětatřicetiletý řidič, který má vystaven zákaz řízení. Snažili se ho zastavit předepsaným způsobem, muž však nereagoval a dál pokračoval v jízdě směrem na Bečov nad Teplou.

Při pronásledování měl řidič ujíždějícího automobilu předjíždět nebezpečně v zatáčkách a tím ohrožovat další účastníky silničního provozu. Poté odbočil směrem na obec Háje, kde už v jízdě nemohl pokračovat. Zde před ním zastavila dvě projíždějící vozidla a zmařila mu tak další průjezd po úzké silnici,“ uvedla mluvčí policie Eva Valtová.

Na služebně se pak přiznal, že ten samý den ráno vnikl na oplocený pozemek domu v malé obci na Karlovarsku. Tam si z verandy odnesl peněženku, kde krom finanční hotovosti a dokladů byla i platební karta. Takto způsobil škodu za tři tisíce korun. Nyní mu hrozí dvouletý trest.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo9 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky honička, policie, krádež, krimi, Bečov nad Teplou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.