pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "toužim"

Linkový autobus začal hořet za jízdy, příčinou požáru byla technická závada motoru

V plamenech se ocitl linkový autobus při jízdě po silnici mezi Útvinou a Toužimí na Karlovarsku. V autobusu nebyli žádní cestující, uvnitř byl pouze řidič. Hořet začalo v zadní motorové části vozidla. Požár se hasičům podařilo zlikvidovat během...

Otec a syn napadli souseda. Starší muž ho udeřil kovovou tyčí

Až dvouleté vězení hrozí mužům, kteří napadli svého souseda. Kromě nadávek a výhružek starší z mužů seniora dokonce udeřil kovovou tyčí přes záda.

Do Karlovarského kraje dorazil vítr, omezil dopravu a způsobil výpadky

Hasiči v Karlovarském kraji od rána zasahují u škod, které způsobil silný vítr. Nejsilnější poryvy přišly okolo 7:00. Vítr lámal stromy a větve a uvolnil část střechy na mateřské škole v Sokolově, informoval ČTK mluvčí krajských hasičů Martin Kasal....

Mrazivé záběry. Hasiči zveřejnili video z vážné nehody

Karlovarští hasiči zveřejnili video ze zásahu u vážné nehody, ke které došlo už 27. září na silnici mezi Bochovem a Toužimí. Při nehodě se vážně zranil řidič osobního auta.

V sobotu večer zemřel při nehodě na Toužimsku motorkář

Smrtí motorkáře skončila v sobotu večer nehoda osobního auta a motorky u Kosmové na Toužimsku. Auto se dostalo do protisměru a střetlo se s projíždějící motorkou. Její řidič utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "toužim"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "toužim"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.