Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Karlovarská Energie ovládla turnaj v Německu. Ve finále zdolala Norimberk

Hokejisté Karlových Varů se dobře naladili před začátkem extraligové sezony. Na turnaji v německém Norimberk ve finálovém klání porazili domácí tým z 3:2 po prodloužení a získali pohár pro vítěze. Vítěznou branku si připsal Dávid Gríger, který přesně zakončil únik na dva na jednoho.

Karlovarská Energie se do závěrečného souboje dostala díky výhře nad rakouským Linzem. Utkání s domácím Norimberkem byl dlouho opatrný. O první branku se postaral Macleod, který pálil přesně ve 22. minutě a poslal domácí do vedení. Na trefu tygrů zareagoval o čtyři minuty později Pulpán a následně poslal tým z lázeňského města do vedení Koblasa. Vyrovnání zařídil devět minut před Welsh a poslal duel do prodloužení, v němž přiřkl pohár Západočechům Gríger.

Postupně si to sedá a jsme rádi, že máme výsledky. Je to pozitivní, když se nemusíme ničím trápit, ale pořád je to jen příprava a extraliga bude úplně o něčem jiném," sdělil kapitán Energie Tomáš Vondráček

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto hcenergie.cz

Štítky energie, Vary, Karlovy, Extraliga, Turnaj, Příprava, Norimberk, Německo, Dávid Gríger, HC Energie Karlovy Vary, Tomáš Vondráček