neděle 27. září 2020 Jonáš

Roman Kořinek

Roman Kořinek » Články

Stavba městského bazénu dostává v Chebu reálnější obrysy

Vedení Chebu začíná s přípravou záměru vybudování krytého plaveckého centra. Mělo by mít jak klasický plavecký bazén s minimálně šesti drahami, tak i relaxační a volnočasovou část včetně prostoru pro děti a saunového centra.

Dvaapadesátiletý muž škrtil a kopal ženu, ta musela do nemocnice

K incidentu došlo v Ostrově, kdy stejně stará žena požadovala odchod muže z jejího bytu. Ten se místo k odchodu rozhodl k útoku, který si vyžádal lékařské ošetření.

Lucie Bílá záchranářům v Karlových Varech nezazpívá

Město Karlovy Vary neuspořádá dvě plánované kulturně společenské akce. Koncert Lucie Bílé na městském atletickém stadionu, který se měl uskutečnit v sobotu 26. září, stejně jako Podzim s lázeňskými lesy naplánovaný na 10. října, neproběhnou....

Stavba obchvatu Chodova by měla být jednou z priorit pro rozvoj regionu

Kvůli urychlení výstavby silničního obchvatu Chodova se firmy z okolí města chtějí společně obrátit na Karlovarský kraj i vládu. Stavba je totiž klíčová pro vznik nových rozvojových projektů a pracovních míst v okolí města v souvislosti s útlumem...

Společné operační středisko bude o sto milionů korun levnější, než se plánovalo

Do objektu, který má vyrůst v sousedství Krajského úřadu Karlovarského kraje, nelze umístit služebnu karlovarské městské policie, proto bude stavba celého objektu levnější a budova bude menší.

V Karlovarském kraji se otevřelo další odběrové místo na Covid-19

Zhoršující se epidemiologická situace na západě Čech přiměla vedení Karlovarské krajské nemocnice k otevření dalšího odběrového místa v Chebu. To je ale určeno pouze pro pacienty indikovanými praktickými lékaři a hygieniky.

Vítěznou sérii karlovarská Energie nenastartovala

pondělí, 21. září 2020, 08:00Hokej

Vítěznou sérii karlovarská Energie nenastartovala

Po pátečním úvodním vyhraném utkání proti Mladé Boleslavi se včera Energetikům nedařilo a doma podlehli Ocelářům z Třince 2:5. O vývoji vyrovnaného utkání rozhodla až poslední třetina, kterou Karlovy Vary prohrály 0:2.

Horská služba dostane od kraje peníze na defibrilátory a další zdravotnický materiál

Částku ve výši 200 000 korun odsouhlasilo krajské zastupitelstvo. Peníze získá Horská služba ČR pro oblast Krušných hor, která si vedle zmíněných defibrilátorů doplní a obnoví vybavení, které používá v každodenním provozu.

Rezervaci parkovacího místa dostanou v Sokolově už jen vozíčkáři

Radnice mění strategii přidělování parkovacích míst. Ty už nedostanou všichni držitelé průkazu ZTP, ale pouze vozíčkáři. Důvodem rozhodnutí je nedostatek parkovacích míst ve městě a zastavení příprav stavby parkovacích domů.

Oceláři z Třince vstoupí do extraligy až dnes v Karlových Varech

Energie jde do dnešního zápasu povzbuzena páteční výhrou nad Mladou Boleslaví, kterou režíroval Jakub Flek a David Kaše. Hosté se museli smířit s odložením úvodního duelu s brněnskou Kometou a do extraligy tak vstoupí až dnešním duelem.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.