neděle 27. září 2020 Jonáš

Roman Kořinek

Roman Kořinek » Články

Hejtman chce výjimku Němců i pro Karlovarský kraj

Zařazení České republiky Německem mezi rizikové země z hlediska šíření nákazy COVID-19 je těžkou ranou pro Karlovarský kraj. Ten se totiž nedostal mezi výjimky, které Německo udělilo pro dva české regiony, Ústecký a Moravskoslezský kraj. Lázeňští...

Energie má odložený i další duel, do Budějovic se zítra nepojede

Hokejisté karlovarské Energie museli odložit další zápas nového extraligového ročníku. Kvůli podezření na nákazu koronavirem bylo odloženo již čtvrteční domácí utkání proti Spartě a v neděli neodjede tým ani k utkání s Motorem České Budějovice.

Dopravní podnik pokračuje v obnově vozového parku

Do ulic Karlových Varů a Ostrova vyjede devět nových autobusů. Pět z nich jsou minibusy o délce osmi metrů a čtyři jsou klasické dvanáctimetrové linkové autobusy. Náklady na jejich pořízení dosahují téměř šestačtyřiceti milionů korun.

Mladíkův teror už maminka s tatínkem snášet nezvládali

Rodiče žili se svým dvacetiletým synem v bytě v jedné menší obci na Karlovarsku. Syn si vynucoval, aby mu rodiče sloužili, verbálně i fyzicky je napadal a vyhrožoval násilím. V minulosti byl z bytu dokonce vykázán policejní hlídkou.

Lupič měl výdrž jako zápasník MMA, přesto odešel s prázdnou

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmatřicetiletého muže z Chodova, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny mu hrozí až deset let vězení.

Spartu dnes v Karlových Varech uvidí jen majitelé permanentek

Aktuální hygienická a epidemiologická opatření se dotýkají i hokejové extraligy. Na dnešní předehrávku tak budou do KV Arény vpuštěni pouze majitele sezónních vstupenek. Ostatní mají smůlu.

V Karlovarském kraji je 564 lidí nemocných Covid-19

V uplynulých čtrnácti dnech došlo na Chebsku ke dvěma úmrtím v souvislosti s nákazou koronavirem. Tento okres je v našem kraji v současné době nejvíce zasažen touto nemocí a platí pro něj zvláštní hygienická opatření.

O Senior pas je v Karlovarské kraji stále zájem

Počet držitelů karty slev a výhod Senior Pas určené pro občany od 55 let dosáhl v Karlovarském kraji rekordních 18 tisíc. Unikátní projekt, do kterého se kraj zapojil v září 2017, pomáhá starším lidem čerpat slevy na výrobky i služby v oblasti...

Sedmatřicetiletý muž naboural do stanu s automaty úmyslně

V úmyslu vzít si život vjel v pravé poledne do velkoplošného stanu na karlovarském Dolním nádraží opilý a zdrogovaný řidič. Po činu začal utíkat a před policisty skočil do řeky Ohře.

Pořadatelé festivalu Oty Hofmana stále věří v jeho konání

Už nyní je ale jasné, že letošní ročník nebude soutěžní. Vedení festivalu se ale snaží hledat různé cesty jak zachovat maximum toho, co bylo plánováno a v některých případech hledá nové cesty za použití nových technologií.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.