úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Roman Kořinek

Roman Kořinek » Články

Postarat se o svoji historii je slušnost, říká starosta Ostrova Jan Bureš

Město připravuje projekt na obnovu náhrobků významných lidí, kteří žili v Ostrově a zasáhli do jeho historie. Náklady přesahují 350 tisíc korun a pomoci má Česko-německý fond budoucnosti.

Třináct kilometrů silnice vyšlo na 130 milionů korun, platil IROP, kraj i stát

Déle než jeden rok trvala rekonstrukce silnice mezi Bochovem a Hlinkami na Karlovarsku. Celkové náklady dosahují 130 milionů korun, z čehož Karlovarský kraj zaplatil pouze jednu desetinu.

Počet nakažených osob nemocí Covid-19 opět vzrostl, o víkendu se testovalo málo

V Karlovarském kraji je aktuálně nakaženo už 27 osob. Nejvíce na Chebsku a Karlovarsku. Sokolov si už týden drží pouze tři případy. Přibyl i počet lidí umístěných do karantény.

Opilec házel z okna sklenice, květináč i popelníky

Hosté na zahrádce restaurace se stali terčem podnapilého muže, který na ně z okna svého bytu nejprve pokřikoval a poté začal vyhazovat různé předměty. Některé z nich dopadly na slunečník, který poničily.

Přemýšlíte jakou knihu si vzít na dovolenou? Máme pro vás několik tipů

Chebská knihovna sestavila přehled seznam knih, které putují takříkajíc z ruky do ruky. Pokud o jejich půjčení budete mít zájem, musíte se smířit s tím, že vyhlídnutá kniha se k vám hned tak nedostane.

Pozor! Hraniční přechod Doubrava uzavřen

Policie uzavřela hraniční přechod do Německa v Doubravě na Chebsku. Důvodem je propadnutí vozovky na německé straně hranice a zcela naprůjezdná kominikace.

Průjezdu lázeňským centrem Karlových Varů zabrání výsuvné sloupky

K opatření donutili vedení města neukáznění motoristé, kteří dlouhodobě nerespektují zákazové značky. Ty jsou již mnoho let osazeny mezi Divadelním náměstím a Zámeckým vrchem. Přesto každý den projede tímto úsekem velké množství automobilů.

Ostrovští strážníci mají novou služebnu

Městská policie Ostrov bude od 1. září sídlit na Hlavní ulici. Nová služebna byla dnes slavnostně otevřena, ale veřejnosti začne sloužit až od začátku nového měsíce. Prostory, které budou mít strážníci k dispozici, byly zrekonstruovány za šest...

Počet nakažených COVID-19 v kraji stoupl na dvacet případů

Největší nárůst případů nákazy koronavirem je v posledních dnech na Chebsku. Naopak nulový počet nových případů mají na Sokolovsku. Počet zemřelých v souvislosti s touto nemocí se za poslední měsíc nezvýšil.

Karlovarské kulturní léto by se mohlo stát v Karlových Varech tradicí

Program, který je součástí kampaně města k restartu lázeňství, cestovního ruchu a kulturně společenského dění v Karlových Varech, pokračuje až do konce prázdnin. Akce jsou pořádány v centru lázní a ve volnočasovém areálu Rolava.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.