Počasí dnes15 °C, zítra17 °C
Sobota 18. května 2024  |  Svátek má Nataša
Bez reklam

Eva Hradilová

Eva Hradilová » Články

Městská část Řeporyje se dnes probudila do zapáchajícího rána, zástupci skupiny My zemědělci totiž před úřad starosty Pavla Novotného vysypali celý náklaďák hnoje. Do kupy zapíchli ceduli s nápisem Máme spolu nevyřízené účty.

VIDEO: Důchodkyně si vydělávaly množením psů, v jednom domě jich týraly skoro sto

Kriminalisté dopadli dvě důchodkyně, které si prodejem psů z množírny přišly na milion korun. Jedna z nich psy chovala v rodinném domě, druhá se starala o prodej v Praze. Zvířata žila v nevhodných podmínkách, byla zanedbaná a nemocná. Ženám za...

Bronzovou plastiku ve vestibulu metra Anděl připomínající tehdejší přátelství mezi Moskvou a Prahou do dvou týdnů doplní vysvětlující tabulka. Na případnou úpravu nebo aktualizaci celého díla pak hlavní město vypíše uměleckou soutěž.

Mezi stanicemi Skalka a Depo Hostivař kvůli výměně výhybek nejezdily soupravy od středy minulého týdne, dnes výluka neplánovaně pokračovala. Důvodem byla podle dopravního podniku technická závada na trati.

Dopravu na Pražském okruhu blokuje smrtelná nehoda dvou nákladních aut, tvoří se dlouhé kolony

Jeden člověk zemřel při nehodě dvou nákladních aut na Pražském okruhu u nájezdu z D11. Na místě kromě policie zasahují i hasiči a záchranáři, na pomoc přiletěl i vrtulník. Nehoda omezila provoz a tvoří se dlouhé kolony.

Žena si pervitin koupený na Andělu dlouho neužila, hned ji zadržela policie

O svých třicet gramů pervitinu rychle přišla žena, která si drogu koupila v okolí metra Anděla. Celý obchod totiž viděli policisté a hned zakročili. Přiznala se jak zákaznice, tak dealer, který měl u sebe celkem tři sta gramů. Žena může do vězení...

Napadení na hokeji, hajlující muž na fotbale. Pražští policisté měli rušnou sobotu

Policisté v Praze měli v sobotu odpoledne napilno, sešly se jim hned tři velké události. Na Letné se konalo derby, v O2 areně hrál druhý zápas český hokejový nároďák a v Letňanech koncertovala skupina Rammstein. Sportovní akce se neobešly bez...

Dvě stovky falešných lístků za první den. Policisté varují před podvodníky na hokejovém mistrovství

Během prvního dne mistrovství světa v hokeji zaznamenali pražští policisté u 02 areny dvě stovky případů falešných či několikrát přeprodaných vstupenek. Podvedeným návštěvníkům tak vznikla škoda okolo čtyř set tisíc. Lidé by měli lístky nakupovat...

Na fotbalové derby dnes dohlédnou stovky policistů. Ti na koních i antikonfliktní tým

Stadion na Letné dnes hostí další fotbalové derby pražských S, Sparta a Slavia se potkají v zápase skupiny o titul. Kromě fanoušků vyrazí do ulic i stovky policistů, kteří budou dohlížet na průběh akce. Zápas začíná o půl šesté.

Traktory se vrátí do Prahy, zemědělci se dohodli na pokračování protestů

Zástupci zemědělských nevládních organizací se dnes dohodli na pokračování protestů proti krokům ministra zemědělství Marka Výborného. Oznámili, že je opět provedou za pomocí zemědělské techniky, a do hlavního města vjedou ve středu 22. května.

Moje články  |  Eva Hradilová  |  Profil  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.