Počasí dnes9 °C, zítra8 °C
Úterý 16. dubna 2024  |  Svátek má Irena
Bez reklam

Eva Hradilová

Eva Hradilová » Články

Železniční spojení mezi hlavním městem a Benešovem bylo kvůli popadaným stromům omezeno. Vlaky jely z hlavního nádraží do Čerčan, tam museli lidé přestoupit na náhradní dopravu. Provoz České dráhy obnovily po půl jedné.

Praha už má zpět většinu peněz ze Sberbank, chybí 8,5 milionu

Hlavní město získalo zpět částku 163,6 milionu korun, kterou měla uloženou v dnes již zkrachovalé bance Sberbank. Chybí ještě 8,6 milion. Peníze půjdou do rozpočtové rezervy, ze kterých magistrát hradí nákupy.

VIDEO: Muž našel zapomenutý batoh, místo vrácení platil s cizí kartou

O skoro šest tisíc korun přišla žena, která si zapomněla batoh v nákupním centru v Praze 4. Našel ho totiž muž, který místo vrácení vybral obsah a schoval ho na záchodě. Nalezenou kartou pak třikrát zaplatil. Hrozí mu za to až dva roky vězení.

Na Prahu míří silný vítr, může lámat větve a poškodit budovy

Hlavní město kromě chladnějších teplot zasáhne podle předpovědi meteorologů i silný vítr. Ten by dnes večer a v úterý přes den mohl dosáhnout rychlosti až 65 kilometrů v hodině a poškodit stromy a budovy.

Zemřel Daniel Vali, zpěvák skupiny Maxim Turbulenc

V noci na sobotu zemřel člen populární hudební skupiny Maxim Turbulenc, Daniel Vali. Třiapadesátiletý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt, zkolaboval při večeři s přáteli.

Seniorka se ztratila v pražském lese, zachránil ji pes Ludvík

Šťastný konec měla pátrácí akce, které se účastnili strážníci i vrtulník městské policie. V lese v Praze 4 se na procházce ztratila stařenka, když ji manžel nemohl najít, zavolal pomoc. Přijeli i psovodi a pes Ludvík ženu nakonec našel v hustém...

Téměř na dvě hodiny byl dnes přerušen provoz na železniční trati mezi Hostivaří a Uhříněvsí kvůli autu, které sjelo ve stanici Horní Měcholupy přímo do kolejiště. Řidička totiž zaparkovala, ale nezabrzdila. Vůz pomocí jeřábu vysvobodili hasiči...

VIZUALIZACE: Podél Vltavy v Praze 8 vybudují cyklostezku a rekreační plochy, stavět se začne na podzim

Mezi mostem Barikádníků a ulicí U Českých loděnic v Praze 8 vznikne podél Vltavy cyklostezka s několika místy pro odpočinek. Stavět se začne na podzim, práce budou trvat rok a půl. Na stavbu má městská část 27 milionů korun, očekává ale, že...

VIDEO: Podvodník ženu připravil o půl milionu. Policie hledá kurýra, který peníze převzal

Žena z Prahy je další obětí podvodu, který je znám pod názvem falešný bankéř. Zavolal jí cizí muž, představil se jako pracovník banky a řekl, že má napadené účty. Poradil jí, ať si vybere hotovost a předá obnos kurýrovi. Přišla tak o skoro půl...

Praha 7 nechá o zdražení parkování rozhodnout občany hlasováním

Občané Prahy 7 budou v červnových volbách vedle europoslanců rozhodovat také o zvýšení cen parkování pro rezidenty. Hlasovat budou jak o samotném navýšení, tak o využití získaných peněz. Ty by mohli dostat lidé, kteří parkovací místa nevyužívají.

Moje články  |  Eva Hradilová  |  Profil  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.