středa 1. prosince 2021 Iva

Policie pátrá po mladé dívce. Podle dopisu může být v ohrožení života

Policisté pátrají po pohřešované čtrnáctileté dívce z Kadaně, která je přibližně 160 centimetrů vysoké střední postavy a má tmavé hnědo-černé rovné vlasy po ramena. Podle policie je v ohrožení života.

Pohřešovaná dívka byla v pondělí 18. října převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory. Uplynulý pátek odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů v ulici Svatošská. Po chvíli začala z hřiště odcházet, proto se za ní vydala pečovatelka organizace. Ta jí ovšem následně ztratila z dohledu. 

„Pohřešovaná dívka měla na sobě v době odchodu z dětského hřiště černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické tepláky šedo-bílé barvy a na nohou měla černo-bílé sportovní boty. V uších měla mít výrazné kruhové náušnice,“ shrnul mluvčí policie Jakub Kopřiva.

V pokoji pohřešované dívky byl v neděli nalezen dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Z tohoto důvodu je dívka v ohrožení života. 

„Pohřešovaná dívka neužívá žádné léky. V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ uzavřel Kopřiva.

Hodnocení článku je 26 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky pátrání, policie, dítě v ohrožení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.