sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Nemocný muž z Chebska byl vypátrán

, aktualizováno 30. října 2020, 12:41

Policistí děkují veřejnosti za pomoc při pátrání po osmačtyřicetiletém Karlu Šabatovi. Jednalo se o nemocného člověka, který u sebe neměl léky a byl ohrožen na zdraví i životě.

"Pohřešovaný muž byl v pořádku vypátrán. Děkujeme moc za spolupráci při pátrání," sdělila dnes před polednem policejní mluvčí Kateřna Krejčí.

Policisté po muži pátrali od včerejšího večera, kdy žádali veřejnost o pomoc osmačtyřicetiletého nemocného muže z Chebska.

„Pohřešovaný muž měl odejít včera kolem 12:30 hodin z bydlení chráněných dílen v Chebu a do současné doby se nevrátil. Při odchodu měl na sobě oblečenou šedou bundu s kapucí do pasu, tmavě modré rifle, zřejmě černé nazouváky tzv. kroksy nebo sandály.  Na zádech měl přes rameno černý batoh s nápisem zn. Adidas. Pohřešovaný muž je velmi vážně nemocný a bere pravidelně léky, které nemá u sebe. Jeho zdravotní stav při nepodání těchto léků může být zdraví a život ohrožující,“ sdělila policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Vzhledem k tomu, že muž u sebe mobilní telefon ani žádné finanční prostředky, není vyloučeno, že by se mohl pohybovat ve společnosti osob bez domova.

„V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ dodala policejní mluvčí.

ŠABAT KAREL

Datum narození 14.8.1972

Pátrání vyhlášeno 29.10.2020

Bydliště - okres CHEB

Nebezpečný NE

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc ANO

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 170 až 180 cm

Zdánlivé stáří 49 až 52 let

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky pátrání, policie, ohrožení života, nemoc, Chebsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.