sobota 4. července 2020 Prokop

VIDEO: Trojice žen vyrazila na lup, plány jim zhatila paní, co šla krmit kočky

Trojice žen vyrazila loupit do domu, kde zrovna probíhala rekonstrukce. Na místě braly zlodějky vše, na co narazily. Náramkové hodinky, řetízky, balení zeleniny nebo nanuky. K jejich smůle je během řádění vyrušila žena, co šla krmit kočky. Navíc na ně po celou dobu mířily bezpečnostní kamery.

Tři dámy ve věku od jednatřiceti do dvaapadesáti let se rozhodly si přivydělat tím, že se vloupají do jednoho z domů v Horním Slavkově. Dvě ženy měly vstoupit na pozemek a následně se dostat až na půdu domu. Ladem nenechaly ani místnost, která sloužila jako sklad nářadí.

„Celá trojice měla poté rekonstruovaný dům prohledat a odcizit z něj doslova vše, co jim přišlo pod ruku.  Kromě náramkových hodinek totiž měly ženy odcizit například několik kusů nanuků, baleni zeleniny, oční stíny, sponu do vlasů, různé řetízky a přívěšky, pletený košíček, klíč od osobního automobilu a několik dalších desítek drobností,“ vyjmenoval mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Jejich řádění náhle přerušila žena, která přišla do domu nakrmit kočky. Té se zlodějky lekly a z místa utekly. Celkem napáchaly škody za 7 tisíc korun. Díky kamerovým záznamům policisté dvě ze tří žen bezpečně poznali. Protože nekradly poprvé můžou si ve vězení posedět až osm let.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky krimi, krádež, Horní Slavkov, policie, žena, zloděj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.