neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "strojvedoucí"

Nehoda na železničním přejezdu, v autě cestovaly i dvě děti

Na železničním přejezdu u Nejdku na Karlovarsku se srazily vlak s osobním autem, ve kterém cestovali čtyři lidé včetně dvou dětí. Jedno z nich bylo při nehodě zraněno. Ve vlaku kromě strojvedoucího nikdo nebyl. Provoz na trati je dočasně přerušen.

Dalším železničním neštěstím má zabránit nová mobilní aplikace

České dráhy vyvinuly v extrémně rychlém čase aplikaci, která má pomocí souřadnic GPS zabránit dalším neštěstím na železnici. Aplikace byla vyvinuta po tragické nehodě v Perninku u Karlových Varů, kde zemřeli dva lidé.

V Lázních Kynžvart vykolejil ve stanici vlak, Pendolino stihlo zastavit včas

V Lázních Kynžvart dnes odpoledne vykolejil vlak RegioNova. Stroj projel návěstidlo a oba vozy se dostaly mimo koleje. Z nehody vyvázlo sedm lidí s lehkým zraněním. Dva zaměstnanci a pět cestujících. Doprava na hlavní trati Plzeň - Cheb je...

Drážní úřad chystá audit práce strojvedoucích, zvýší kontroly ČD

Drážní úřad připravuje audit zaměřený na práci strojvedoucích a jejich podmínky. Chce také České dráhy (ČD) více kontrolovat. Úřad zároveň vyzve všechny dopravce k vlastní analýze chybovosti na drahách. Dnes to uvedl mluvčí Drážního úřadu Martin...

Těžká technika drážních hasičů odvezla nabouraný vlak z Perninku

Z nádraží v Perninku drážní hasiči odstranili havarovaný vlak RegioNova, který se před týdnem srazil s protijedoucí soupravou RegioShark. Vlak, který má zničený podvozek, museli hasiči naložit na přívěs kamionu dvěma jeřáby a odvezli ho po silnici.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "strojvedoucí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "strojvedoucí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.