neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "soud"

Mladíkův teror už maminka s tatínkem snášet nezvládali

Rodiče žili se svým dvacetiletým synem v bytě v jedné menší obci na Karlovarsku. Syn si vynucoval, aby mu rodiče sloužili, verbálně i fyzicky je napadal a vyhrožoval násilím. V minulosti byl z bytu dokonce vykázán policejní hlídkou.

František Radkovský je už třicet let biskupem, nyní emeritním, žijícím na faře v Karlových Varech

V kostele Povýšení Sv. Kříže v Karlových Varech – Rybářích se konala děkovná bohoslužba u příležitosti letošních jubileí prvního plzeňského biskupa Františka Radkovského. Letos uplynulo právě padesát let od jeho kněžského svěcení a třicet let...

AKTUÁLNĚ: Vojtěch rezignoval na post ministra zdravotnictví. Nemám se zač stydět, říká

Adam Vojtěch (ANO) dnes ráno rezignoval na post ministra zdravotnictví. Uvedl to na úvod tiskové konference. Podle něj se tak stalo po důkladném zvážení. Vojtěch vedl ministerstvo zdravotnictví téměř tři roky.

Dealera pervitinu sledovali kriminalisté dlouhodobě

Šestačtyřicetiletý muž prodával drogu na různých místech Karlovarska. Policisté ho sledovali už do září roku 2018 a celkem mu napočítali více než pět set případů prodeje návykové látky.

Chebskou nemocnici dostaví společnost Metrostav za 234,5 milionu korun

Chebskou nemocnici dostaví Metrostav s cenovou nabídkou 234,5 milionu korun. Rozhodla o tom Rada Karlovarského kraje. Kraj tak plní závazek co nejrychleji dokončit stavbu, která se zastavila kvůli problémům s původním zhotovitelem, uvedla v tiskové...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "soud"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "soud"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.