neděle 14. srpna 2022 Alan

Vyhledávání

Nalezené články: "lupič"

Surový lupič drsně napadl ženu na zahradě jejího domu, nakonec jí odcizil kolo a mobil

Velmi surovým způsobem napadl agresivní lupič ženu na zahradě u jejího domku v obci na Sokolovsku. Pachatel, kterého žena znala, si původně přišel vypůjčit kolo a vynucoval si to velmi drsným způsobem. Teď čelí obvinění z loupeže a z porušování...

U dveří bytu zaklepali tři muži v kuklách s pistolí v ruce, následně zbili a zkopali nájemníka

S kuklami na hlavách a s pistolí v ruce zaklepali tři muži u dveří bytu v jedné obci na Karlovarsku. Po násilném vniknutí uvnitř bytu napadli jedenatřicetiletého muže. Vysloužili si za to obvinění ze spáchání loupeže a porušování domovní svobody.

Harry Potter se vrací bez Rowlingové a Skandinávci berou Netflix útokem

Návrat do Bradavic s HBO GO už nejspíš většina fanoušků Harryho Pottera zaznamenala. V nostalgickém dokumentu můžete s tvůrci zavzpomínat na natáčení. Ze Švédska a Norska na Netflix putují čím dál více zajímavé kousky a vrací se černobílé filmy.

Gwyneth Paltrowová pomáhá na Netflixu s orgasmy lesbickým párům i důchodcům

Pokračování akční jednohubky Armáda mrtvých nebo přisprostlý animovaný seriál Piklírna dorazily na Netflix. Spolu s nimi i show Gwyneth Paltrowové, která se nebojí hovořit o sexuálních tabu. HBO GO pak přichází s povedenou krimi sérií Angela Black.

Drzý zloděj kradl v restauraci, ordinaci i v domě, kde ho načapala majitelka

Zloděj se na Chebsku činil několik měsíců a během svého počínání nebyl dvakrát vybíravý. Na lup se vydal do ordinace v Chebu, do restaurace v Aši a v neposlední řadě způsobil škody i majitelům dvou rodinných domů. Jeho drzost neznala mezí. Dokonce...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lupič"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lupič"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.