Počasí dnes20 °C, zítra22 °C
Úterý 30. května 2023  |  Svátek má Ferdinand

Vyhledávání

Nalezené články: "drogy"

Muž na Karlovarsku prodával pervitin, hrozí mu deset let

Karlovarští policisté stíhají devětatřicetiletého muže, kterého viní z prodeje pervitinu, vydělat si měl asi 170 tisíc korun. Za to mu hrozí až desetileté vězení.

Podle zprávy o závislostech téměř desetina dospělých denně pije alkohol

Téměř desetina dospělých v Česku denně pije alkohol. Je to kolem 900 000 lidí. Kolem 1,5 milionu žen a mužů popíjí rizikově. Zatímco závislí muži častěji pijí lihoviny a pivo, ženy víno. Síť pomoci a služeb je nedostatečná. Léčí se asi 30 000 lidí.

Nové návykové látky potřebují především regulovat. Zákaz by přinesl negativní důsledky, říká adiktolog

HHC nebo kratom. Návykové látky, které jsou často legální alternativou k tradičním drogám, dnes seženete zá pár stokorun v automatech napříč českými městy nebo ve večerkách. Přichází regulace podobných látek dostatečně rychle a kdy se vlastně může...

Mladý řidič u Teplé srazil chodce. Ten byl pod vlivem drog

Policisté vyšetřují nehodu, ke které došlo ve středu odpoledne na silnici II/210 u obce Teplá. Teprve dvacetiletý řidič tam srazil ještě o rok mladšího chodce, kterého vrtulník transportoval do nemocnice.

Když vědci pracují ve službách zákona. Kriminalistický ústav v Praze slaví 65 let

Kriminalistický ústav v Praze pomáhá při vyšetřování zločinů po celé České republice. Vědci z různých oborů zkoumají stopy nalezené na místech činu, ať už jde o drogy, náboje nebo genetický materiál. Odhalují padělané podpisy, entomologové pomocí...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "drogy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "drogy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.