pondělí 14. června 2021 Roland

Vyhledávání

Nalezené články: "SRN"

V noci na čtvrtek ukončí Německo stálé hraniční kontroly s Českou republikou

Německo ve středu o půlnoci ukončí stálé hraniční kontroly s Českou republikou, které zavedlo 14. února kvůli složité epidemické situaci v Česku. Český velvyslanec v Německu Tomáš Kafka dnes novinářům řekl, že českou diplomacii o tom informovali...

Počet nakažených nemocí covid-19 v kraji výrazně klesl, zemřelých je ale stále hodně

Situace v Karlovarském kraji se za posledních sedm dní velmi podstatně zlepšila. Ubylo téměř patnáct set nakažených, což ale může být i důsledek nižšího počtu provedených testů. Těch hygienici v uplynulém týdnu provedli přibližně dva tisíce.

Podnikatelům chybí nejen pracovní síla. Pokulhává také logistika a státní podpora

Zanedlouho uplyne rok od chvíle, kdy byli podnikatelé nuceni začít řešit problémy související s pandemií Covid 19. Konec je ale podle členů Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje (KHK KK) stále v nedohlednu.

Hranice prolomena, české covidové pacienty bude možné transportovat do Německa

Zejména vedení Karlovarského kraje přivítalo informaci z ministerstva zdravotnictví, které oficiálně požádá Německo o pomoc s péčí o pacienty nakažené koronavirem. S volnými kapacitami v Německu bude nově počítat Národní dispečink intenzivní péče.

Internet obletěla fotka dojemného setkání pendlera s rodinou na hraniční čáře. Známe jeho příběh

Nikdy bych řekl, že budu žít v době, kdy budu muset prosit, abych se přes hranice mohl podívat na své dítě. Tak uvedl fotografii na sociálních sítích David Jaroš. Ikonický snímek komentovaly stovky lidí a další tisíce jej sdílely. David spolu s...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "SRN"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "SRN"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.